30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Maroldka

V prodeji
Maroldova, Praha 4 - Nusle

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  PSN s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Nusle
 • Počet bytů celkem:
  38
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk

O projektu

Rezidence Maroldka zahrnuje celkem 38 bytových jednotek rozmístěných v luxusním moderním bytovém domě. Dispozice bytů jsou 1+kk až 3+kk s rozlohou 28 až 74 metrů čtverečních, k vybraným bytům náleží terasa či balkon, a v nabídce je také 8 soukromých střešních teras. Součástí objektu jsou také čtyři obchodní prostory, 23 garážových stání a individuální sklepní kóje pro každý byt. V budově je možnost dobíjení elektromobilů. Budova disponuje pochozí střechou, kterou mohou rezidenti využívat k posezení a odpočinku. Vizuálně budova akcentuje čisté linie, minimalismus a poutavé detaily.

Lokalita

Rezidenci Maroldka naleznete v Praze, na ulici Maroldova. Jedná se o lokalitu nedaleko centra města s plnou občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti jsou školy, obchody, restaurace, zdravotnická zařízení, veterinární klinika, pošta, bankomat, sportoviště, zastávky MHD a vlakové nádraží, ale také divadlo či skatepark. Zeleň v okolí nabízí parky Grébovka, Heroldovy sady, nebo Jezerka.

Lokalita

Maroldova, Praha 4 - Nusle

Co si o projektu “Rezidence Maroldka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty