28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Měděnecká

Vyprodáno
Měděnecká, Dolní Chabry, Praha 8

Detaily

 • ID:
  15898
 • Stav:
 • Developer:
  Měděnecká s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Dolní Chabry
 • Byty k nastěhování od:
  2019 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  82 - 96 m2
 • Počet bytů celkem:
  8

O projektu

O projektu: Kdo hledá propojení moderního bydlení 21. století, které bude mít výbornou dostupnost do centra Prahy a přitom bude v okolí zároveň dostatek zeleně k relaxaci, rozhodně nepochybí, když si zvolí nový developerský projekt Rezidence Měděnecká, který se staví na Praze 8 v Dolních Chabrech v ulici Měděnecká. Developerem a zároveň také prodejcem tohoto projektu je společnost Měděnecká s.r.o. Jedná se o velice komorní novostavbu s dostatkem soukromí, protože zde vzniká jenom 8 bytů. Můžete se těšit, že vás tu nebudou obtěžovat hlukem žádní sousedé. Jako nové byty se zde nabízejí jak prostorné garsoniéry, tak i mezonetové 3+kk, které mají samostatné vstupy na úrovni ulice. Vstupuje se do nich ze soukromých dvorů s parkovacími stáními. Plošná výměra bytů se pohybuje od 79 m2 do 95 m2. Detaily standardů jsou na vyžádání. Vždy standardy navrhuje interiérový architekt a jsou sladěny tak, aby se veškeré zařízení vzájemně doplňovalo. Vše je vyrobeno z kvalitních materiálů a dostupné od značkových výrobců. K dispozici je samozřejmě vždy na výběr hned z několika dekorů, takže každý si může vybrat přesně takový vzor, jaký mu bude vyhovovat. Budova má energetický štítek třídy B.

Lokalita: Život téměř jako na venkově, ale současně všechny vymoženosti moderního velkoměsta, toto spojení nabízí nový developerský projekt Rezidence Měděnecká, který vzniká v Měděnecké ulici v Praze 8- Dolních Chabrech. Stopy osídlení se v Chabrech našly už v pravěku, písemné prameny pak mluví o osadě v 11. století. Najdete zde řadu zajímavých kulturních památek, například románský kostel Stětí sv. Jana Křtitele vybudovaný v poslední čtvrtině 12. století, dále barokní statek zvaný Knorův z roku 1771 v ulici Na Dolíku. Velmi pozoruhodným objektem je menhir zvaný Zkamenělý slouha v Ládevské ulici, zajímavou stavbou je zvonička na Hrušovanském náměstí a votivní socha svatého Václava stojící na rohu bývalého pole mezi ulicemi Spořická a U Václava. To vše je v docházkové vzdálenosti cca 10 minut a stojí za procházku. Samozřejmě vás ale bude zajímat především občanská vybavenost. Z nákupních možností je velmi důležitý hlavně supermarket Billa v ulici K Ďáblicům, ke kterému se pěšky dostanete za 10 minut, autem za 3 minuty. Z oblasti zábavy nabízí různé kulturní programy především Kulturní centrum Chaberský dvůr. Konají se zde koncerty, posezení s programem, divadelní představení, je zde výstavní galerie, probíhají tu přednášky, konají se zde tvůrčí dílny, je zde otevřená místní knihovna. Dostanete se sem za 8 minut pěšky. V Chabrech narazíte na Chaberský horní rybník a Chaberský střední rybník. K procházkám a relaxaci svádí především nedaleké Drahanské údolí, do něj dojedete autem za cca 15 minut. Sportovní vyžití v lokalitě Dolních Chaber nabízí Sokol Dolní Chabry se sídlem v Měděnecké ulici, vzdálený je cca 2 minuty chůze od domu. Nabízí například tenisovou školičku, cvičení seniorů, kondiční cvičení dospělých, cvičení předškolních dětí, gymnastiku. Dále je zde SK Dolní Chabry, fotbalový oddíl mužů a žáků, hřiště je vzdálené 6 minut pěšky. V Dolních Chabrech najdete mateřskou školu v Bojasově ulici, vzdálenou 8 minut jízdy autem, základní škola je ve Spořické ulici, což je 3 minuty autem. Praktický lékař sídlí ve Spořické ulici v dojezdové vzdálenosti 3 minuty. V současnosti do Chaber jezdí autobusové linky, s jejichž pomocí se dostanete ke stanici metra Kobylisy na trase B do 15 minut. Dojít ke stanici zvládnete za cca 2 minuty pěší chůze. Pokud pojedete někam autem, pak do centra Prahy se bez potíží dostanete do cca 15 minut a stejnou dobu vám potrvá i cesta na pražský okruh či na dálnici D8.

Lokalita

Měděnecká, Dolní Chabry, Praha 8

Co si o projektu “Rezidence Měděnecká” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty