28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Menšíkova

V prodeji
Menšíkova, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Komfort a.s.
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  39
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk

O projektu

Projekt se skládá ze dvou novostaveb samostatně stojících nízkoenergetických bytových domů. Budovy mají 3 a 4 nadzemní podlaží a 1 podzemní podlaží. Byty umístěné v úrovni terénu mají soukromé oplocené předzahrádky a ostatní jednotky disponují terasou nebo balkonem. Rozloha bytů je od 26 do 117 metrů čtverečních s dispozicí od 1+kk po 3+kk. Parkování se nachází venku na pozemku a v podzemních garážích. Developerem projektu je společnost Komfort a.s.

Lokalita

Bytové domy najdete na ulici Menšíkova v Brně – Králově Poli. Jedná se o okrajovou část města s veškerou občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti od nemovitosti jsou školy, supermarkety, restaurace, pošta, zdravotnická zařízení, bankomat, veterinární klinika, sportoviště, zastávky autobusu, ale i koupaliště či lanové centrum. Zeleň a prostor pro odpočinek nabízí park Božetěchova nebo Čertova rokle. Z Brna je také skvělá dopravní dostupnost napříč republikou i okolními státy. Autem je možné dojet do 1 hodiny do Olomouce, za 1,5 hodiny do Bratislavy, nebo za 2 hodiny do Prahy či Vídně.

Lokalita

Menšíkova, Brno, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Rezidence Menšíkova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty