22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Meteorologická

Vyprodáno
Meteorologická, Libuš, Praha 4

Detaily

O projektu

O projektu: V klidné části Prahy 4 vzniká soubor rodinných domů. Typově se bude jednat o třípodlažní řadové domy s dispozicemi 5+kk, garáží integrovanou v domě, soukromou zahradou a terasou v posledním patře, přístupné z hlavní ložnice. Před domem bude na pozemku možno využít další parkovací stání. Jednotlivé domy budou navzájem akusticky odizolovány.

Projekt bude dokončen na začátku roku 2022.

Lokalita: Domy se budou nacházet v ulici Meteorologická na Praze 4 – Libuš. Jedná se o klidnou rezidenční lokalitu nedaleko Modřanské rokle, do které se z pozemku otevírá příjemný výhled. V okolí je k dispozici základní občanská vybavenost včetně kvalitních vzdělávacích institucí různých stupňů.

Nedaleko je plánována také výstavba stanice metra – budoucí linky D. Ta bude dostupná do 5 minut pěšky. Do té doby je lokalita obsloužena autobusovou linkou, jejíž nejbližší zastávka leží pouhou minutu chůze od domů a díky níž je centrum Prahy dostupné do 20 minut.

Lokalita

Meteorologická, Libuš, Praha 4

Co si o projektu “Rezidence Meteorologická” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty