30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Michelangelova

Vyprodáno
Mirošovická, Strašnice, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu: Moderní technologie a renesanční osobnost sochaře Michelangela – tyto dvě zdánlivě neslučitelné věci spojuje nový developerský projekt Rezidence Michelangelova, který vzniká v Praze 10-Strašnicích v Michelangelově ulici. Developerem projektu je zkušená společnost JRD, podle níž nebude mít slavný italský umělec Michelangelo s projektem společnou pouze adresu, ale také hledání dokonalosti. Sám umělec hledal dokonalost ve své tvorbě a také developer touto novostavbou o šesti nadzemních podlažích hledá naprostou dokonalost v bydlení. Půjde o uzavřený oplocený areál, kde bude zajištěna bezpečnost obyvatel. Celkem se v novém domě nachází 27 nových energeticky úsporných bytů v plošných dispozicích od 1+kk, přes 2+kk, 3+kk, 4+kk a 5+kk. Plošná výměra nových bytů se pohybuje od 34 m2 do 119 m2. Dále jsou k dispozici tři nebytové prostory a celkem 25 parkovacích stání nacházejících se v prostoru společných podzemních garáží. Každý byt má samozřejmě sklepní kóji. Některé byty mají lodžii nebo terasu.

Standardy bytů jsou dimenzovány na vysoké úrovni. Především jde o bytelné vstupní bezpečnostní protipožární dveře odpovídající třídě 3, dále uvnitř bytů o plné interiérové dveře s úpravou CPL, tedy lamino a bílým lakem, do obývacího pokoje jsou dveře prosklené. Do obytných místností se pokládají podlahy lepené dýhované nebo dřevěné dvouvrstvé desky. V předsíni a v komoře bude dlažba. Okna se do bytů osazují masivní dřevěná, jde o Euro profily vybavené izolačním trojsklem. Nechybí zde také příprava, čili kastlíky pro osazení vnějších žaluzií. Do koupelen a na WC se dodávají zařizovací předměty jako závěsné WC, umyvadlo, dále umývátko, akrylátová vana, sprchová vanička z litého mramoru, sprchová zástěna a samozřejmě vodovodní baterie. Nechybí velkoformátová dlažba na podlaze a velkoformátové obklady stěn. V nových bytech je využíváno řízené větrání s rekuperací tepla pocházejícího z odpadního vzduchu. Rozvody větracího vzduchu jsou umístěny v podhledech bytu. Pro několik bytů je na stoupačkách semicentrální jednotka vzduchotechniky. V ložnici je instalován hlídač koncentrace CO2. Zároveň nechybí také příprava pro dodatečné osazení jednotky pro lokální ohřívání vzduchu. Vzduchotechnika se dá navíc ovládat pomocí mobilní aplikace. Vytápění v bytech zajišťuje teplovodní systém s otopnými tělesy včetně termohlavic v obytných místnostech, eventuálně nízká podokenní otopná tělesa a topné lavice v obývacím pokoji. V koupelně se nachází topný žebřík. Každý byt má samostatné měření tepla a jeho vlastní ovládání a nastavení. Zároveň jsou zde regulovatelné a programovatelné termostaty. I vytápění bytu je možné řídit intelignentím systémem pomocí mobilní aplikace. V lodžiích se pokládá betonová dlažba a instalují se zabudované květináče osázené zelení. Na terasách je nášlapná vrstva z exotického dřeva, mrazuvzdorné výtokové armatury s připojením na hadici a také zabudované květináče se zelení. K novému domu náleží také společná relaxační část, jež se nazývá Ateliér, jde o malé hřiště a altán, kde děti rezidentů mohou rozvíjet svoje schopnosti. Výstavba obytného komplexu by měla být podle plánu dokončena do konce roku 2021.

Lokalita: Mezi noblesní vilovou zástavbou pocházející převážně z období 1. republiky se na Praze 10-Strašnicích rodí nový developerský projekt Rezidence Michelangelova, který je situován do stejnojmenné ulice, tedy Michelangelovy. Vytváří se zde působivá atmosféra jako z doby starých prvorepublikových filmů, to ovšem nic nemění na tom, že jde o naprosto moderní novostavbu využívající veškeré vymoženosti bydlení 21. století. Navíc je zde vynikající infrastruktura.

Za pouhých 7 minut pěší chůze se ocitnete v nejbližším supermarketu Tesco Skalka, autem to k němu zvládnete ještě rychleji, a sice za cca 3 minuty jízdy. K základní škole to budou mít vaši potomci pouhý kousek cesty, protož nejbližší ZŠ V rybníčkách najdete v docházkové vzdálenosti 6 minut. Jenom o málo delší bude vaše cesta do mateřské školy s těmi nejmenšími, protože MŠ Nedvězská najdete ve vzdálenosti 10 minut pěší chůze, nebo také 5 minut jízdy autem.

Lékárna se nachází v docházkové vzdálenosti 7 minut. Sportovce potěší, že 3 minuty jízdy autem od domu se nachází badmintonová aréna, kde si můžete zahrát. Dále v 5 minutové vzdálenosti narazíte na Jóga ateliér. Tenisové kurty Primaska a TJ Sokol Strašnice se svým sportovním zázemím najdete v dojezdové vzdálenosti 7 minut od nového domu. 6 minut autem je Skatepark Gutovka, což nadchne příznivce skateboardingu. V létě určitě využijete toho, že k Hostivařské nádrži, největšímu pražskému koupališti, to svým vozem zvládnete za 12 minut, což je velice příznivé. Navíc je v širokém okolí k dispozici spousta zeleně. Třeba Jiráskova alej nebo Park Na Solidaritě je vzdálený cca 5 minut jízdy autem. Přibližně v dojezdové vzdálenosti 7 minut se nalézá údolí potoka Botič v Hostivaři. Malešický park leží ve vzdálenosti 10 minut autem.

Daleko to nebudete mít ani za kulturou, například Strašnické divadlo sídlí 5 minut jízdy autem od rezidence, 7 minut od domu se nalézá Kulturní dům Barikádníků. Půjdete-li jenom 2 minuty, dostanete se k nejbližší zastávce městské hromadné dopravy. Stanice metra Skalka se nalézá cca 500 metrů od domu, tedy cca 8 minut pěší chůze. Za stejnou vzdálenost, tedy jenom 8 minut, dojedete autem na Pražský okruh, Jižní spojka se nachází velmi blízko vašeho bydliště. Pokud byste se vydali do centra, pak na Václavském náměstí budete vozem zhruba za 24 minut.

Více info: www.jrd.cz

Lokalita

Mirošovická, Strašnice, Praha 10

Co si o projektu “Rezidence Michelangelova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty