Rezidence Michelský Park

Aktualizováno: 24 června, 2020
Rezidence Michelský Park
Adresa Michelská, Michle, Praha 4
K nastěhování od 02/2023
Počet jednotek 152
Developer ED Group a.s.


O projektu:

Rezidence Michelský Park je projekt obytného komplexu na jihu Prahy ve čtvrti Michle. Zahrnuje 5 bytových domů se 151 byty, ke kterým náleží předzahrádky, terasy a balkony. Design domů je navržen v moderním stylu, objemy budov jsou navrženy členité a tak nepůsobí jednotvárným dojmem a poskytují škálu poloveřejných prostorů.

Na fasády je navržena světlá omítka v kombinaci s cihelným obkladem, který odkazuje na materiál tradiční městské zástavby. Do ulice je komplex orientován nižším domem s tradičnější fasádou a valbovou střechou, který v parteru obsahuje komerční prostory a vjezd do podzemního parkoviště.

Developerem je společnost ED Group a.s. Výstavba začne v červenci 2020 a dokončena by měla být do konce roku 2022, byty tak budou k nastěhování připravené na začátku roku 2023. Oficiální prodej bytů bude spuštěn v srpnu 2020.

Lokalita:

Pro rezidenci byla vybrána lokalita v Michli na Praze 4 v ulici Michelská, na pozemku bývalých výrobních provozoven, v sousedství zrekonstruovaného historického objektu Michelský dvůr. Jedná se o klidnou lokalitu dobře dostupnou autem i pražskou MHD, autobusová a tramvajová zastávka Michelská je vzdálena pouze 250 m a díky frekventovaným linkám se lze do samého centra Prahy dostat do 15 minut a poté případně pokračovat metrem.

Michle poskytuje svým obyvatelům potřebnou vybavenost, nedaleko rezidence se nachází vzdělávací zařízení či hypermarket. V okolí je i několik rekreačně sportovních lokalit jako vrch Bodhdalec, Tyršův vrch či Hamerský rybník. Přímo v rámci rezidenčního komplexu je navržen také park s dětským hřištěm a prostorem pro venčení psů.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (4 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky