04.07.2022

Rezidence Prosecká Vyhlídka: byl zahájen předprodej projektu

03.07.2022

Chybí stavební materiál a stavby se protahují. Ceny půjdou zase nahoru → článek

01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Michelský Park

V prodeji
Michelská, Michle, Praha 4

Detaily

O projektu

O projektu: Rezidence Michelský Park je projekt obytného komplexu na jihu Prahy ve čtvrti Michle. Zahrnuje 5 bytových domů se 151 byty, ke kterým náleží předzahrádky, terasy a balkony. Design domů je navržen v moderním stylu, objemy budov jsou navrženy členité a tak nepůsobí jednotvárným dojmem a poskytují škálu poloveřejných prostorů.

Na fasády je navržena světlá omítka v kombinaci s cihelným obkladem, který odkazuje na materiál tradiční městské zástavby. Do ulice je komplex orientován nižším domem s tradičnější fasádou a valbovou střechou, který v parteru obsahuje komerční prostory a vjezd do podzemního parkoviště.

Developerem je společnost ED Group a.s. Výstavba začne v červenci 2020 a dokončena by měla být do konce roku 2022, byty tak budou k nastěhování připravené na začátku roku 2023. Oficiální prodej bytů bude spuštěn v srpnu 2020.

Lokalita: Pro rezidenci byla vybrána lokalita v Michli na Praze 4 v ulici Michelská, na pozemku bývalých výrobních provozoven, v sousedství zrekonstruovaného historického objektu Michelský dvůr. Jedná se o klidnou lokalitu dobře dostupnou autem i pražskou MHD, autobusová a tramvajová zastávka Michelská je vzdálena pouze 250 m a díky frekventovaným linkám se lze do samého centra Prahy dostat do 15 minut a poté případně pokračovat metrem.

Michle poskytuje svým obyvatelům potřebnou vybavenost, nedaleko rezidence se nachází vzdělávací zařízení či hypermarket. V okolí je i několik rekreačně sportovních lokalit jako vrch Bodhdalec, Tyršův vrch či Hamerský rybník. Přímo v rámci rezidenčního komplexu je navržen také park s dětským hřištěm a prostorem pro venčení psů.

Co si o projektu “Rezidence Michelský Park” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty