Rezidence Modřanka

Aktualizováno: 5 února, 2016
Rezidence Modřanka
Adresa K Vystrkovu, Modřany, Praha 4
Počet jednotek 50
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 30 - 160 m2
Developer Horizon Holding

O projektu:

Nový, stavebně několika fázový developerský projekt nazvaný Rezidence Modřanka se nachází v těsném sousedství prvorepublikových vilek, na pravém břehu Vltavy v Modřanech na ulici K Vystrkovu, na obvodě Praha 4. Jedná se o čtyři novostavby (pěti až osmipodlažní), nabízející celkově 292 nových bytů o dispozicích 1+kk – 5+kk. Developerský projekt všechny čtyři novostavby uspořádal do tvaru podkovy, což umožňuje vytvořit jedinečný soukromý prostor pro rozlehlé travnaté atrium se stromy, jehož součástí bude i dětské hřiště. Výstavba nových bytů, respektive první etapy, byla zahájena počátkem září 2015, jejich prodej v březnu 2015. První z nich bude dokončena v létě 2017 a druhá v zimě 2017, III a IV: 2018 - 2019. Novostavby budou mít energetický štítek B a C a jejich developerem je společnost Horizon Modřany s.r.o.

Byty:

Rezidence Modřanka nabídne byty s dispozicí 1+kk až 5+kk o velikosti 30 m2 – 160 m2. Součástí každého bytu jsou balkony/terasy o výměře 4,3 m2 – 126,6 m2, přízemní budou doplněny o předzahrádky o rozměrech 35,6 m2 – 295,5 m2. V obytném komplexu budou také k dispozici parkovací stání a sklepní kóje, které nejsou zahrnuty v ceně. Novostavby mají plánované standardní vybavení. Na společných chodbách a schodištích bude položena keramická dlažba, venkovní prostory před vstupem do domů bude mít osvětlení s pohybovým čidlem, společné podzemní podlaží rezidentních parkovacích stání se společným vjezdem, bude sledován kamerovým systémem s možností záznamu, garážová vrata se budou otevírat dálkovým ovladačem. V každém bytovém domě je plánován osobní výtah, obsluhující všechna jeho nadzemní a společné podzemní podlaží. Vysoké standardy bytů představují dřevěná okna, profil typu EURO, zasklení izolačním dvojsklem, v přízemí s bezpečnostním sklem, chodby u ložnic, ložnice, obývací pokoje a kuchyňské kouty v bytech bude zdobit laminátová plovoucí podlaha, na balkonech a terasách bude položena mrazuvzdorná dlažba. Teplo domova zajistí teplovodní vytápění z centrální plynové kotelny.

Lokalita:

Modřany byly vždy klidnou oblastí na jižním okraji Prahy 4, kde se na ulici K Vystrkovu nachází Rezidence Modřanka, jen pár kroků od přírody. Lokalita má zázemí vynikající občanské vybavenosti. V dostupné vzdálenosti je k nalezení vše, co je v běžném životě potřeba - školy, obchody, pošta, restaurace, biograf, poliklinika, dokonce i barokní kostel. Nákupy, zábavu a spoustu dalších služeb poskytuje obchodní centrum Novodvorská Plaza, kam cesta autem zabere maximálně 10 minut. Přímo před Rezidencí Modřanka zajišťuje snadné dopravní spojení do centra autobus, 5 minut pěšky je tramvajová zastávka a 10 minut odtud staví dokonce i vlak. Radnice v budoucnu navíc plánuje modernizaci hlavní přístupové komunikace – Komořanské ulice. Jednou z hlavních předností Rezidence Modřanka je bezpochyby její umístění uprostřed přírody. Zelené jsou nejen okolní břehy Vltavy, ale také největší přírodní chlouba Modřan – přírodní park Modřanská rokle, který poskytuje celou řadu příležitostí k příjemnému trávení volného času. Kromě několika cyklostezek tu vede žlutá turistická značka i naučná stezka pro rodiče s dětmi a to i na dětském, fotbalovém či basketbalovém hřišti. Příznivce rozmanitých sportovních aktivit a aktivního odpočinku, jistě nadchne Freestyle park Modřany s půjčovnou in-line bruslí, hřišti na plážový volejbal, pétanque nebo golf. Nedaleký Sportovní areál Hamr-Braník je určený pro fotbal nebo volejbal, které se dají zahrát dokonce i v zimě v multifunkční sportovní hale. Na druhém břehu Vltavy je dostihové závodiště Velká Chuchle, kde se děti můžou každou neděli svézt na ponících. Sportovních možností je spousta, stačí si jen vybrat.

24.2.2015 - Stavební povolení na první dvě etapy Rezidence Modřanka

12.2.2015 - bylo Odborem výstavby ÚMČ Prahy 12 vydáno stavební povolení na první dvě etapy rezidenčního projektu Neoriviera F, který na trh uvádíme právě pod jménem Rezidence Modřanka. Zahájení výstavby první etapy, etapy B, plánujeme na duben tohoto roku. Dále budeme pokračovat zahájením výstavby fáze C na podzim tohoto roku.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (39 hlasů, průměr: 4,60 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky
Doporučujeme
20. 6. 2020
Novostavba Chytré bydlení Brâník prodej bytů Praha 4 - Braník

Chytré bydlení Brâník

Branické náměstí, Braník, Praha 4

O projektu: V pražském Braníku vyroste nový bytový areál čítající 137 bytů, 15 rodinných domů a několik komerčních jednotek. Projekt zajišťuje renomovaný developer Trigema. Společnost má na kontě mnoho úspěšných projektů - například Smart byty Nové Butovice, za které v roce 2017 získala prestižní ocenění Stavba roku. Stavba rezidenčního...