04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Na Farkáně

Vyprodáno
Na vysoké I, Malvazinky, Praha 5

Detaily

 • ID:
  3047
 • Stav:
 • Developer:
  A-TRIO
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Malvazinky
 • Byty k nastěhování od:
  léto 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  35 - 116 m2
 • Počet bytů celkem:
  52
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Součástí rezidenční čtvrti Prahy 5 - Malvazinky, bude od ledna 2014, kdy byla zahájena výstavba, novostavba Na Farkáně. Developerský projekt pak představuju dvojici bytových domů, celý projekt lze považovat za moderní a komorní. Rezidence na Farkáně se řadí svými parametry mezi nízkoenergetické bydlení. Celý projekt je pak vhodný pro všechny ty, kteří hledají komfortní bydlení rodinného typy. S developerským projektem společnosti A-Trio Praha, s.r.o. je možné se seznámit osobně, a to v ulici V Celnici 1040/5 na Praze 1, prostřednictvím 3D projektového modelu nebo si můžete prohlédnout vzorky použitých materiálů.
Novostavba se rozprostírá na jižním svahu a doplní tak klidnou rezidenční městskou lokalitu. Komplex dvou bytových domů je citlivě navržen s ohledem na původní zástavbu. Díky zkušenostem developera A-Trio Praha, s.r.o. získají majitelé koupí jedno z nových bytů víc než kde jinde. Uzavřený areál poskytne dostatečné soukromí a bezpečí, součástí je pak také společná zahrada. Součástí novostavby bude prostorný výtah až pro 6 osob, příjemně osvětlené schodiště a samozřejmostí jsou i parkovací místa. Nelze opomenout i nádherné panoramatické výhledy na oblast Malvazinek a Radlic, které lze vychutnat díky prostorným balkónům. Prodejcem je LEXXUS.

Byty: Bytový areál Rezidence na Farkáně nabídne celkem 52 nových bytů. Byty jsou navrženy v rozpětí od 1+kk do 4+kk. Výměra se tak pohybuje od 35-116 m2, což se promítne v ceně, která je od 2.623.779 Kč - 7.481.433 Kč. Každá bytová jednotka pak disponuje balónem, lodžií, terasou či předzahrádkou, samozřejmostí je pak využití podzemních parkovacích míst.
Nové byty budou mít samostatné měření spotřeby vody, tepla a dalších energií, celkově byla stavba oceněna energetickou třídou B, neboli získala značku velmi úsporná. Byty budou mít dřevěné podlahy, dýhované interiérové dveře a kvalitní Euro okna, veškeré sanitární vybavení je pak dodáno od renomovaných zahraničních dodavatelů, samozřejmě je možné materiály měnit či kombinovat.

Lokalita: Celý bytový projekt Rezidence na Farkáně je zasazen do příjemné vilové části Prahy 5 (Malvazinky), jež je obklopena zelení, čehož je důkazem park Na Farkáně, zahrada Santoška či sady Na Skalce, tyto objekty jsou pak tím pravým místem, kde si můžete odpočinout, relaxovat či aktivně trávit volný čas. Dobrou občanskou vybavenost zajišťují mateřské a základní školy, dále pak sportovní centrum, pošty, banky, rozmanité restaurace či zdravotnická střediska.
Celý developerský projekt je i výborně dopravně dostupný. Stanice metra Jinonická a autobusové zastávky jsou v docházkové vzdálenosti a od centra Prahy vás pak dělí pouze tři stanice metra. Z této lokality je pak možné se pohodlně napojit autem i na hlavní dopravní směry, tedy na jižní spojku, strakonickou a plzeňskou výpadovku či směrem k letišti Václava Havla.
Díky postavení novostavby na jižním svahu při ulici Na Vysoké, si užijete dostatek slunečního svitu a dech beroucího výhledu do okolní přírody, do údolí či na vrch Dívčí Hrady.

Lokalita

Na vysoké I, Malvazinky, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence Na Farkáně” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty