Developerský projekt Rezidence Na Lukách

V prodeji
Na Lukách, Brno - Židenice, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  SM-Building s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno - Židenice
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2023

O projektu

V Brně-Židenicích vzniká exkluzivní projekt Rezidence Na Lukách, který nabídne klidné bydlení uprostřed zeleně a zároveň v bezprostřední blízkosti centra města.

Nový bytový komplex je situován v klidné rezidenční čtvrti rodinných domků. Ve dvou domech jsou k dispozici moderní pohodlné byty různých velikostí, které směřují do vnitrobloku s dostatkem zelených ploch. Terasy a zahrádky propojují interiér s venkovním prostorem. Součástí každého bytu je parkovací stání a skladový prostor. Pro rezidenty bude navíc k dispozici dětské hřiště.

Projekt tvoří pětipodlažní bytový dům Alfa, třípodlažní bytový dům Central, parkovací dům B a dům skladových prostor D. Jednotlivé budovy tvoří esteticky i funkčně harmonický celek.

Developerem projektu je společnost Stavby Židenice s.r.o. Dokončení je plánováno na jaro 2023.

Lokalita:

Rezidenční projekt je situován ve vnitrobloku ulic Na Lukách, Jílkova a Šámalova v oblíbené městské části města Židenice. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací, vzdělávacích a zdravotnických zařízení, sportovišť a dalších služeb.

Do centra města lze autem dojet do 5 minut. Pohodlné a rychlé je i spojení městskou dopravou.

Lokalita

Na Lukách, Brno - Židenice, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Rezidence Na Lukách” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty