23.06.2022

Jaký je stav trhu s byty mimo Prahu? → článek

22.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

21.06.2022

Rezidence Třešňovka: probíhá předprodej bytů ve středočeském Kolíně

19.06.2022

Green Living Park: v prodeji jsou stavební pozemky pro RD na Praze 10

18.06.2022

Pražský trh s novými byty – události posledních měsíců a výhled do budoucna → článek

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Na Obrátce 4

Vyprodáno
Na Obrátce, Hloubětín, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: Projekt zahrnuje rekonstrukci bytového domu v Houbětíně. Původní dům Na Obrátce pochází z 2. poloviny 20. století a má valbovou střechu s pálenými taškami. Měl jedno podzemní a tři obytná podlaží a půdu, později v roce 2003 došlo k přebudování půdy na 2 nové byty a proběhlo několik rekonstrukcí domu zahrnujících například výměnu oken za plastová, zateplení fasády, na chodbách byly vybudovány nové komory k bytům, pro dům byla postavena nová výměníková stanice, proběhla také výměna elektroinstalace, dále i rekonstrukce chodeb.

V nabídce se nyní nachází celkem 32 nových bytů s plošnými dispozicemi 2+kk a 1+kk s rozlohou od 28,80 m2 do 31,5 m2. Plánované dokončení rekonstrukcí by mělo být na konci dubna 2019. Developerskou část projektu má na starosti společnost Pražské Rezidence, prodejcem je realitní kancelář Chládková & Klimo.

Lokalita: Hlavní předností Rezidence Na Obrátce, která vzniká v Praze 9-Hloubětíně v ulici Na Obrátce 4, je především spousta klidových zón v okolí, protože kdysi šlo o vesnici a dosud zde zůstaly zbytky lesů a travnatých ploch. V dnešní době má tato lokalita už velmi dobré dopravní spojení do centra Prahy i dostatečnou občanskou vybavenost.

Sport, Relax, příroda: Po 679 m je možné dojet k Plaveckému a sportovnímu areálu Hloubětín, kde najdete nejenom bazén, ale také tělocvičny, fitness a saunu. Navíc developerský projekt se nachází na okraji parku Smetanka, který leží jenom 278 m od domu. Můžete se vydat 589 m procházkou ke Kejřovu mlýnu i dál 1,3 km až k Hořejšímu rybníku. Jenom 569 m od domu je vzdálena také venkovní posilovna. 487 m se rozkládá přírodní památka Pražský zlom a sousední Hloubětínský zámeček.

Nákupy a služby: Nejbližší nákupní možnosti nabízí 1,3 km Lidl na Kolbenově ulici a také 1,2 km vzdálený Penny Market na Soustružnické ulici.

Vzdělávání: Děti přijme MŠ Nehvizdská v Nehvizdské ulici, 1,3 km je vzdálena ZŠ Hloubětínská, kterou najdete na rohu Hloubětínské a Kyjské ulice.

Kultura: Různé programy nabízí Kulturní dům Kyje v Šimanovské ulici 4,5 km od rezidence a rovněž divadlo Gong, které se nalézá 4,1 km od domu. Kdo rád čte, může využít služeb pobočky Městské knihovny (1,1 km).

Zdravotnictví: Lékařskou péči zajišťuje Poliklinika Hloubětín v Kolbenově ulici, která je 2,7 km od projektu.

Doprava: Kousek od domu, pouze 184 m, se nachází zastávka tramvaje Starý Hloubětín. Velmi blízko, jenom 782 m najdete stanici metra Hloubětín. Velice jednoduše po pouhých 180 m se můžete dostat autem na Poděbradskou ulici a z ní pak na Průmyslovou, Kbelskou a následně do dalších pražských čtvrtí nebo ven z Prahy, do centra prahy dojedete za 25 minut.

Více info: https://www.naobratce.cz/

Lokalita

Na Obrátce, Hloubětín, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence Na Obrátce 4” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty