30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

28.09.2022

Bytový dům Dalejská: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

26.09.2022

Rezidence Podolí: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

25.09.2022

Proč lepší dostupnost hypoték znamená dražší byty? → článek

24.09.2022

Block Luna: v prodeji jsou bytové domy na Praze 8

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Na Ponávce

Vyprodáno
Vlhká, Brno–střed, Brno

Detaily

 • ID:
  20870
 • Stav:
 • Developer:
  HANÁK & SYNOVÉ, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Brno
 • Lokalita:
  Brno–střed
 • Byty k nastěhování od:
  2020 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  59
 • Velikost jednotek:
  1+kk

O projektu

O projektu: Na brněnské ulici Vlhká, v městské části Brno–střed v katastrálním území Zábrdovice se realizuje nový developerský projekt Rezidence Na Ponávce. Jde o kompletní rekonstrukci a střešní nástavbu cihlového bytového domu, v němž vznikne 59 malometrážních bytů, od dispozici 1+kk a s výměrou od 19 do 39 m2. Díky řešení ustupujícího posledního podlaží mají střešní byty terasy.

V 1. NP je 8 bytů, ve 2. – 6. NP je po devíti bytech a v posledním podlaží bude bytů šest. Bytové jednotky jsou řešeny tak, aby mohly být vybaveny vším, co dnešní moderní městský člověk potřebuje, a tak se i na menším prostoru dá vést plnohodnotný život.

Interesantní pro nové zájemce může být způsob financování nové nemovitosti:
• úhrada 15 % kupní ceny do 10 dnů od podpisu smlouvy o budoucí smlouvě kupní
• úhrada 35 % kupní ceny do 10 dnů od doručení oznámení o dokončení hrubé stavby, zápisu Prohlášení vlastníka do katastru nemovitostí a vkladu zástavní smlouvy ve prospěch financující banky klienta do katastru nemovitostí
• úhrada 35 % kupní ceny do 10 dnů od doručení oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek
• doplatek 15 % kupní ceny do 10 dnů od doručení oznámení o kolaudaci stavby, před podpisem kupní smlouvy.

Prodej nemovitostí byl zahájen, dokončení rekonstrukce je naplánováno na prosinec 2019 a s nastěhováním nových majitelů se počítá v I. čtvrtletí 2020. Developerem projektu je Investiční fond Spilberk SPV alfa, s.r.o.

Lokalita: Rezidence Na Ponávce vzniká v ulici Vlhká 165/9, v městské části Brno–střed, katastrální území Zábrdovice. Tato nově rekonstruovaná budova je situovaná v bezprostřední blízkosti centra, pěší vzdálenost je pouhých 300 metrů. Bydlení v této oblasti poskytne novým majitelům bytových jednotek perfektní dostupnost po celém Brně. Na náměstí Malinovského, kde jsou nejbližší tramvajové stanice (spoje 1,2,4,8,9,10,11 a H4), to trvá pěšky pouhých 7 minut.

A co všechno budete mít prakticky „pár kroků“ daleko (anebo spíš blízko) od vašeho nového domova? Nákupy v supermarketu Tesco (7min pěšky, 3min autem), anebo v Obchodním domě Klášter (12min pěšky, 3min autem), či v Obchodní galerii na Orlí (11min chůze, 4min autem, 16min MHD).

Za kulturou můžete zajít do Mahenova divadla na Malinovského náměstí (7min pěšky, 5min autem), do Domu umění na výstavy (6min chůze, 3 min autem), do hudebního Divadla na Orlí (11min pěšky, 3min autem); další kulturní vyžití vám může poskytnout Divadelní spolek Frída (16min pěšky, 6min autem, 16min MHD) nebo Divadlo U stolu (19min pěšky, 5min autem, 20min MHD), Divadlo Husa na provázku (18min chůze, 5min autem), Divadlo Reduta – činohra, balet, opera, výstavy, festivaly (17min pěšky, 6min auto), eventuálně Divadlo Radost i s Muzeem loutek (9min chůze, 5min auto, 12min MHD). Blízko je i Janáčkovo divadlo, kam se můžete vypravit za činohrou, baletem nebo operou (13min pěšky, 4min autem, 14min MHD). Anebo HaDivadlo s komediálním repertoárem (12min pěšky, 4min auto).

V případě potřeby lékařského ošetření máte poblíž nového bydliště Úrazovou nemocnici a Polikliniku (6 minut chůze, 5 minut autem a 17 minut při použití MHD). V pěší dostupnosti jsou školy, sportoviště, plavecký bazén, restaurace a další služby, spojené s běžným každodenním životem.

Zkráceně řečeno, tato lokalita poskytne majitelům bytových jednotek veškeré benefity městského života, a přitom to budou mít jenom „skok“ do přírody. Do Tyršova sadu to bude trvat slabou půlhodinku chůze, 6 minut autem, 10 minut na kole, 24 minut při použití MHD; nebo se můžete vydat pěknou procházkou do parku Lužánky (27 minut pěšky, 6 minut autem, 9 minut na kole, 19 minut MHD). Park Koliště je vzdálený 11 minut chůze. A co Špilberk? Pěšky je to poněkud dál – tři čtvrtě hodiny chůze, ale na kole tam můžete být za 17 minut, autem za osm minut. Pro bikery je k dispozici cyklostezka podél řeky Svitavy.

Více info: www.rezidencenaponavce.cz

Co si o projektu “Rezidence Na Ponávce” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty