25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence nad Berounkou

V prodeji
Radotín, Praha 5

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  IDEASTAV STAVEBNÍ s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Radotín
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2023

O projektu

Na jihozápadním okraji Prahy nedaleko soutoku Vltavy s Berounkou vzniká rezidenční projekt Rezidence nad Berounkou. Čtyřpodlažní bytový dům nabídne celkem 30 jednotek 1+kk až 4+kk. Moderní bydlení blízko přírody s dobrou dostupností do centra města ocení jednotlivci i rodiny s dětmi.

Interiéry jsou zařízeny nadstandardními bytovými prvky včetně interiérových dveří, obkladů, podlah a zařízení koupelen. Dům je navržen jako nízkoenergetický. Tepelnou pohodu zajišťují tepelná čerpadla, podlahové vytápění a větrání s rekuperací, které je možné v každé bytové jednotce ovládat nezávisle na ostatních prostorách domu. K optimálnímu zateplení přispívají izolační trojskla.

Součástí všech bytů jsou balkony, terasy nebo lodžie. Majitelé mají možnost dokoupení sklepní kóje a parkovacího stání (standardní nebo v zakladači).

Dokončení projektu je plánováno na březen 2023 a noví majitelé se mohu stěhovat v srpnu téhož roku.

Lokalita

Bytový dům je situován v městské části Radotín v Praze 16 na levém břehu Berounky. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací, mateřské i základní školy, zdravotnických zařízení a dalších služeb.

Možnosti relaxace a aktivního odpočinku jsou v blízkém Radotínsko-chuchelském háji. Rychlé spojení s centrem zajišťuje MHD a vlak.

Lokalita

Radotín, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence nad Berounkou” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty