Developerský projekt Rezidence Nad Černými lesy

V prodeji
Kostelec nad Černými lesy, Praha-východ

Detaily

O projektu

O projektu: V atraktivní lokalitě v přírodě a zároveň nedaleko Prahy vzniká rezidenční projekt Rezidence Nad Černými lesy. Návrh zahrnuje třípodlažní bytový dům celkem s 32 bytovými jednotkami s balkony, terasami či předzahrádkami, se kterými jsou obytné místnosti propojeny francouzskými okny. Od přilehlé komunikace dům oddělují zastřešená parkovací stání a vzrostlá zeleň.

Lokalita: Projekt je umístěn v malém městě Kostelec nad Černými lesy v okrese Praha-východ, které leží cca 30 km východně od Prahy obklopeno přírodou – nedaleko se nachází Voděhradské bučiny, Jevanosko či údolí Šembery. Samo město poskytuje širokou nabídku občanské vybavenosti včetně školy, školky, supermarketu, zdravotnického zařízení či restaurace.

Praha je dostupná do půl hodiny automobilem, do 50 minut do samotného centra. Město je napojeno i na síť hromadné dopravy – ve 30 minutách je díky autobusové lince dostupná stanice metra Háje, případně lze využít vlakového spojení z nedalekých Říčan.

Lokalita

Kostelec nad Černými lesy, Praha-východ

Co si o projektu “Rezidence Nad Černými lesy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty