30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Prodej bytu Kostelec nad Černými lesy - byty v nové rezidenci Nad Černými lesy

V prodeji
Kostelec nad Černými lesy, Praha-východ

Detaily

O projektu

O projektu: Zájemce hledající nabídky na prodej bytu v Kostelci nad Černými lesy může zaujmout následující. V atraktivní lokalitě v přírodě a zároveň nedaleko Prahy vzniká rezidenční projekt Rezidence Nad Černými lesy. Návrh zahrnuje třípodlažní bytový dům celkem s 32 bytovými jednotkami s balkony, terasami či předzahrádkami, se kterými jsou obytné místnosti propojeny francouzskými okny. Od přilehlé komunikace dům oddělují zastřešená parkovací stání a vzrostlá zeleň.

Lokalita: Projekt je umístěn v malém městě Kostelec nad Černými lesy v okrese Praha-východ, které leží cca 30 km východně od Prahy obklopeno přírodou – nedaleko se nachází Voděhradské bučiny, Jevanosko či údolí Šembery. Samo město poskytuje širokou nabídku občanské vybavenosti včetně školy, školky, supermarketu, zdravotnického zařízení či restaurace.

Praha je dostupná do půl hodiny automobilem, do 50 minut do samotného centra. Město je napojeno i na síť hromadné dopravy – ve 30 minutách je díky autobusové lince dostupná stanice metra Háje, případně lze využít vlakového spojení z nedalekých Říčan.

Lokalita

Kostelec nad Černými lesy, Praha-východ

Co si o projektu “Prodej bytu Kostelec nad Černými lesy - byty v nové rezidenci Nad Černými lesy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty