28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Nad Hamrem

V prodeji
Záběhlická, Záběhlice, Praha 10

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Záběhlice
 • Počet bytů celkem:
  6
 • Velikost jednotek:
  2kk - 4kk

O projektu

Poblíž Hamerského rybníka, konkrétně v pražských Záběhlicích, je v nabídce celkem 6 bytových jednotek o dispozici 2kk až 4kk nabízející ideální propojení přírody a stále veškerých výhod centra města na dosah. V rámci výstavby se klade důraz i na sebemenší detaily, aby uspokojily i náročnější nároky na bydlení. Nedílnou součástí každého bytu je také garážové stání a sklepní kóje.

Pokud jde o standardy, každá jednotka je vybavena v moderním nadčasovém designovém provedení s masivními dřevěnými dveřmi a podlahami s integrovaným vytápěním, hliníkovými okny, značkovou sanitou a tepelným čerpadlem.

Lokalita

Rezidence Nad Hamrem se nachází v ulici Záběhlická v Praze, nedaleko Hamerského rybníka. Zároveň je v blízkosti veškeré občanské vybavenosti jako je pošta, supermarkety, restaurace či obchodní centrum Květ, Cíl a ViVo Hostivař nabízející širší nákupní možnosti. Pro sportovní vyžití lze poté využít přilehlý sportovní areál Hamr s tenisovými a squashovými kurty, posilovnou, fitness studiem, dětským hřištěm či dokonce restaurací s venkovní terasou. Pokud jde o dopravní dostupnost, do centra Prahy se lze dostat za přibližně 8 minut autem, využít však lze i autobusovou dopravu se zastávkou vzdálenou pouhých 400 metrů.

Lokalita

Záběhlická, Záběhlice, Praha 10

Co si o projektu “Rezidence Nad Hamrem” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty