30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

28.09.2022

Bytový dům Dalejská: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

26.09.2022

Rezidence Podolí: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

25.09.2022

Proč lepší dostupnost hypoték znamená dražší byty? → článek

24.09.2022

Block Luna: v prodeji jsou bytové domy na Praze 8

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Nad Rokytkou

Vyprodáno
U Elektry, Vysočany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  3234
 • Stav:
 • Developer:
  BCD GROUP
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Vysočany
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  36 - 115 m2
 • Počet bytů celkem:
  282
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: V městské části Praha 9, Vysočany se nachází developerský projekt, který představuje nově vznikající čtvrť. Nově vyrůstající rezidenční čtvrť dostala jméno podle říčky Rokytky, na jejímž břehu je čtvrť situována. Jedná se o obytný komplex, který zahrnuje uzavřené objekty s novými byty a městečko s parkovými plochami, zelení, dětským hřištěm, také cyklostezkou a fitness stezkou. Nově vznikající obytná čtvrť tak tvoří spojnici mezi centrem a periferiemi. Celý projekt je rozdělen do devíti etap. Všech těchto devět etap zahrnuje celkem 2000 nových bytů nacházejících se na 15 hektarech pozemku. Výstavba byla zahájena roku 2006. V současnosti jsou úspěšně dokončeny první tři etapy nabízející 700 bytů. Čtvrtá etapa nese název Zahrady Nad Rokytkou II a již podle názvu navazuje na první etapu s názvem Zahrady Nad Rokytkou I. Druhá etapa se jmenuje Dvůr Nad Rokytkou a třetí Rezidence Nad Rokytkou. V rámci čtvrté etapy proběhla výstavba sedmi šestipodlažních bytových domů. V suterénech jednotlivých domů se nacházejí podzemní garáže. Developerem projektu je developerská společnost BCD Group ve spolupráci s firmou Broomwell Developments.

Byty: Čtvrtá etapa výstavby rezidenčního resortu nabízí 282 nových bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Užitná plocha bytů činí 34,5 m2 až 114,7 m2. K bytům patří balkony, terasy či předzahrádky. K jednotlivým bytům náleží garážové stání.

Lokalita: Nové bydlení se nachází v městské části Praha 9 – Vysočany, na břehu říčky Rokytky. Místo se pyšní skvělou dopravní dostupností, kterou zajišťuje městská hromadná doprava. Do centra se dostanete pomocí autobusových a tramvajových linek do 20 minut. Nedaleko areálu se nachází tramvajová zastávka U Elektry. V blízkém okolí najdete také tři stanice metra B – Českomoravská, Hloubětín a Kolbenova. Všechny tyto stanice budou do budoucna propojeny cyklostezkou. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost, např. mateřské i základní školy, obchody a další služby. Nákupní centra Galerie Harfa a Galerie Fénix jsou vzdálené 5 minut. Centrum Černý Most, obchody IKEA, Globus a Makro jsou vzdálené 20 minut cesty. Ve volném čase se můžete věnovat sportu díky nově vytvořené fitness stezce. Nachází se zde také cyklostezka a v současnosti se připravuje realizace městského parku.

Lokalita

U Elektry, Vysočany, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence Nad Rokytkou” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty