Rezidence Nad Rokytkou

Aktualizováno: 9 června, 2012
Rezidence Nad Rokytkou
Adresa U Elektry, Vysočany, Praha 9
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 282
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 36 - 115 m2
Developer BCD GROUP


O projektu:

V městské části Praha 9, Vysočany se nachází developerský projekt, který představuje nově vznikající čtvrť. Nově vyrůstající rezidenční čtvrť dostala jméno podle říčky Rokytky, na jejímž břehu je čtvrť situována. Jedná se o obytný komplex, který zahrnuje uzavřené objekty s novými byty a městečko s parkovými plochami, zelení, dětským hřištěm, také cyklostezkou a fitness stezkou. Nově vznikající obytná čtvrť tak tvoří spojnici mezi centrem a periferiemi. Celý projekt je rozdělen do devíti etap. Všech těchto devět etap zahrnuje celkem 2000 nových bytů nacházejících se na 15 hektarech pozemku. Výstavba byla zahájena roku 2006. V současnosti jsou úspěšně dokončeny první tři etapy nabízející 700 bytů. Čtvrtá etapa nese název Zahrady Nad Rokytkou II a již podle názvu navazuje na první etapu s názvem Zahrady Nad Rokytkou I. Druhá etapa se jmenuje Dvůr Nad Rokytkou a třetí Rezidence Nad Rokytkou. V rámci čtvrté etapy proběhla výstavba sedmi šestipodlažních bytových domů. V suterénech jednotlivých domů se nacházejí podzemní garáže. Developerem projektu je developerská společnost BCD Group ve spolupráci s firmou Broomwell Developments.

Byty:

Čtvrtá etapa výstavby rezidenčního resortu nabízí 282 nových bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Užitná plocha bytů činí 34,5 m2 až 114,7 m2. K bytům patří balkony, terasy či předzahrádky. K jednotlivým bytům náleží garážové stání.

Lokalita:

Nové bydlení se nachází v městské části Praha 9 – Vysočany, na břehu říčky Rokytky. Místo se pyšní skvělou dopravní dostupností, kterou zajišťuje městská hromadná doprava. Do centra se dostanete pomocí autobusových a tramvajových linek do 20 minut. Nedaleko areálu se nachází tramvajová zastávka U Elektry. V blízkém okolí najdete také tři stanice metra B – Českomoravská, Hloubětín a Kolbenova. Všechny tyto stanice budou do budoucna propojeny cyklostezkou. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost, např. mateřské i základní školy, obchody a další služby. Nákupní centra Galerie Harfa a Galerie Fénix jsou vzdálené 5 minut. Centrum Černý Most, obchody IKEA, Globus a Makro jsou vzdálené 20 minut cesty. Ve volném čase se můžete věnovat sportu díky nově vytvořené fitness stezce. Nachází se zde také cyklostezka a v současnosti se připravuje realizace městského parku.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (75 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky