02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Nad Rokytkou - Developerský projekt rezidence ve Vysočanech

Vyprodáno
U Elektry, Vysočany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  3234
 • Stav:
 • Developer:
  BCD GROUP
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Vysočany
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  36 - 115 m2
 • Počet bytů celkem:
  282
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: V městské části Praha 9, Vysočany se nachází developerský projekt Nad Rokytkou, který představuje nově vznikající čtvrť. Nově vyrůstající rezidenční čtvrť dostala jméno podle říčky Rokytky, na jejímž břehu je čtvrť situována. Jedná se o obytný komplex, který zahrnuje uzavřené objekty s novými byty a městečko s parkovými plochami, zelení, dětským hřištěm, také cyklostezkou a fitness stezkou. Nově vznikající obytná čtvrť tak tvoří spojnici mezi centrem a periferiemi. Celý projekt je rozdělen do devíti etap. Všech těchto devět etap zahrnuje celkem 2000 nových bytů nacházejících se na 15 hektarech pozemku. Výstavba byla zahájena roku 2006. V současnosti jsou úspěšně dokončeny první tři etapy nabízející 700 bytů. Čtvrtá etapa nese název Zahrady Nad Rokytkou II a již podle názvu navazuje na první etapu s názvem Zahrady Nad Rokytkou I. Druhá etapa se jmenuje Dvůr Nad Rokytkou a třetí Rezidence Nad Rokytkou. V rámci čtvrté etapy proběhla výstavba sedmi šestipodlažních bytových domů. V suterénech jednotlivých domů se nacházejí podzemní garáže. Developerem projektu je developerská společnost BCD Group ve spolupráci s firmou Broomwell Developments.

Byty: Čtvrtá etapa výstavby rezidenčního resortu nabízí 282 nových bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Užitná plocha bytů činí 34,5 m2 až 114,7 m2. K bytům patří balkony, terasy či předzahrádky. K jednotlivým bytům náleží garážové stání.

Lokalita: Nové bydlení se nachází v městské části Praha 9 – Vysočany, na břehu říčky Rokytky. Místo se pyšní skvělou dopravní dostupností, kterou zajišťuje městská hromadná doprava. Do centra se dostanete pomocí autobusových a tramvajových linek do 20 minut. Nedaleko areálu se nachází tramvajová zastávka U Elektry. V blízkém okolí najdete také tři stanice metra B – Českomoravská, Hloubětín a Kolbenova. Všechny tyto stanice budou do budoucna propojeny cyklostezkou. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost, např. mateřské i základní školy, obchody a další služby. Nákupní centra Galerie Harfa a Galerie Fénix jsou vzdálené 5 minut. Centrum Černý Most, obchody IKEA, Globus a Makro jsou vzdálené 20 minut cesty. Ve volném čase se můžete věnovat sportu díky nově vytvořené fitness stezce. Nachází se zde také cyklostezka a v současnosti se připravuje realizace městského parku.

Lokalita

U Elektry, Vysočany, Praha 9

Co si o projektu “Nad Rokytkou - Developerský projekt rezidence ve Vysočanech” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty