28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Nekázanka 17

V prodeji
Nekázanka, Nové Město, Praha 1

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 1
 • Lokalita:
  Nové Město
 • Počet bytů celkem:
  4
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 2+kk

O projektu

Projekt Nekázanka 17 nabízí 4 bytové jednotky umístěné v historickém bytovém domě, který aktuálně prochází kompletní rekonstrukcí. Jedná se o menší byty a ateliéry o dispozicích 1+kk až 2+kk a rozloze od 26 do 50 čtverečních metrů. Součástí rekonstrukce je obnova stropů i podlah, výměna rozvodů vody, topení i elektřiny, výměna oken a dveří, instalace luxusní sanita i instalace nového výtahu. To vše při zachování původního historického rázu budovy. Developerem projektu je Sekyra Group.

Lokalita

Rezidenci naleznete na ulici Nekázanka v Praze 1. V okolí je v dispozici veškerá občanská vybavenost odpovídající centru města. V docházkové vzdálenosti jsou školy, obchody, pošta, restaurace, bankomat, sportoviště, zdravotnická zařízení, zastávky hromadné dopravy, vlakové nádraží, ale i muzeum, divadlo, nákupní centrum a mnoho kulturních a historických památek. Okolí je zároveň bohaté na zeleň a prostor pro odpočinek, který naleznete ve Vrchlického sadech, Františkánské zahradě nebo Čelakovského sadech.

Lokalita

Nekázanka, Nové Město, Praha 1

Co si o projektu “Rezidence Nekázanka 17” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty