23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

01.03.2023

Rezidence Nad Hamrem: v prodeji jsou byty v pražských Záběhlicích

Více aktualit

Na Neklance - moderní bytové domy s novými byty

Vyprodáno
Na Neklance, Smíchov, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu Na Neklance: V návaznosti na úspěšnou první etapu projektu Rezidence Neklanka vznikají další tři bytové domy obklopené zelení pronikající z lesa až k městským blokům pražského Smíchova. Elegantní minimalistické fasády ve světlých šedobéžových barvách, velká okna stíněná dřevěnými panely, balkony, terasy a předzahrádky propojí byty s okolní - a ve městě výjimečnou - přírodou.

Druhá etapa projektu nabízí celkem 31 bytových jednotek s dispozicemi od 1kk po 4kk. Všechny jsou navrženy ve vysokém standardu, jenž odpovídá exkluzivní vilové zástavbě v této lokalitě. Parkování je řešeno formou hromadných garáží v suterénu, kde se nachází i sklepy náležící k bytovým jednotkám. V přízemí je rezidenční funkce doplněna komerčními prostory.

Výstavba bude zahájena v polovině roku 2021 a kolaudace je plánována do konce roku 2022. Developerem obou etap je společnost Geosan Development (BRG Kappa s.r.o.). Autory návrhu projektu jsou architekti z ateliéru Casua.

Lokalita: Rezidence Neklanka vzniká v ulici Na Neklance v městském obvodu Praha 5 a katastru Praha – Smíchov. Jedná se o jedinečnou lokalitu v těsné blízkosti přírody, ale zároveň i s vynikající dostupností centra a dalších důležitých lokalit hlavního města – nájezd na Pražský okruh je vzdálen 1 minutu jízdy a letiště 20 minut. Nejbližší tramvajová zastávka Laurová se nachází 150 m od domu.

Lokalita Anděl je vzdálena 3 minuty autem, 10 minut hromadnou dopravou či 20 minut pěšky a nabízí kromě obchodních center a široké nabídky služeb i stanici linky metra B. Celý Smíchov poskytuje skvělou občanskou vybavenost - široké možnosti sportovních a dalších volnočasových aktivit, obchody a služby, zdravotnictví i kulturu.

V blízkosti se nachází několik oblíbených rekreačních lokalit jako je Paví vrch nebo Prokopské údolí, které nabízejí možnosti pěší i cyklo turistiky.

Lokalita

Na Neklance, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Na Neklance - moderní bytové domy s novými byty” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty