Rezidence Neklanka

Aktualizováno: 2 října, 2020
Rezidence Neklanka
Adresa Na Neklance, Smíchov, Praha 5
K nastěhování od 2Q/2021
Počet jednotek 31
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 30 - 116 m2
Developer Geosan Development


O projektu:

Místo, které bylo vybráno k realizaci developerského projektu Rezidence Neklanka, je svým způsobem unikátní. Přírodní krajinné prostředí převažuje, rezidenci obklopuje zeleň, pronikající z lesa až k městským blokům. Nepravidelné tvary domů v přírodních světlých šedobéžových barvách kamene, velká okna, balkony, terasy, a předzahrádky propojí byty s okolní - a ve městě výjimečnou - přírodou. Jedná se o novostavbu dvou samostatných domů čtvercového půdorysu, majících čtyři nadzemní podlaží; byty jsou orientované převážně jižním směrem. Budovy jsou projektovány jako nízkoenergetické (B). Projekt bude realizován ve vysokém standardu, jenž odpovídá exkluzivní vilové zástavbě v této lokalitě.

Rezidence Neklanka nabídne celkem 31 bytových jednotek, jejichž dispozice jsou 1+kk – 4+kk, a jejich podlahové výměry se pohybují od 30 - 117 m2. V suterénu těchto bytových domů najdou noví majitelé pěkné zděné sklepy, které jsou již započteny v ceně nemovitosti, a bude zde dostatek parkovacích míst, jež lze k bytu přikoupit. Ve společných prostorách se nachází kočárkárny, kolárny a dobíjecí stanice pro elektromobily. Celý areál bude oplocený. Na žádost klientů je v současné době možné provádět některé dispoziční i jiné změny tak, aby byt vyhovoval jejich požadavkům na moderní bydlení a stal se jejich opravdovým novým domovem. Výstavba bude zahájena 6/2019, kolaudaci předpokládá developer Geosan Development (BRG Omikron) 12/2020, nastěhování nových majitelů je naplánováno na 2Q/2021.

Lokalita:

Rezidence Neklanka bude vystavěna v ulici Na Neklance, v městském obvodu Praha 5 a katastru Praha – Smíchov. V této jedinečné lokalitě má příroda opravdu zelenou! A k tomu ještě navíc vynikající dosah centra a dalších důležitých lokalit hlavního města. V této smíchovské oblasti se skvělou občanskou vybaveností jistě oceníte možnosti sportovních a dalších volnočasových aktivit, ale přitom všem s dostatkem klidu a soukromí.

Nákupy a služby, zdravotnictví, kultura: vše převážně u Anděla – autem 3 minuty, MHD 10 minut, pěšky 20 minut, (ale i jinde na Praze 5 a 6). Vzdělávání: ZŠ a MŠ Radlická, MŠ Kroupova, soukromá Mateřská škola Lipka, soukromá ZŠ Parentes, Gymnázium Na Zatlance.

Sport: plavecký bazén a fitness zařízení Fitness Station, sportovní centrum s tenisovými a badmintonovými kurty, hřištěm pro florbal, futsal a házenou; zimní stadion Nikolajka s bruslením pro veřejnost i krasobruslařskými a hokejovými oddíly; golfové hřiště v Motole; fotbalový klub Motorlet Praha. Paví vrch a Prokopské údolí – pěší turistika, cyklistika, geocaching.

Doprava: tramvajová zastávka Laurová s linkou č. 7; metro trasa B, stanice Smíchovské nádraží (pěšky nebo MHD 15 minut, autem 5 minut), anebo Radlická. U Smíchovského nádraží jsou, kromě železniční dopravy, také stanice několika linek tramvají a autobusový terminál PID.zko

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (92 hlasů, průměr: 4,89 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky
Doporučujeme
19. 10. 2020
Novostavba top’rezidence Pomezí prodej bytů Praha 5 - Košíře

top’rezidence Pomezí

Na Pomezí, Košíře, Praha 5

1Q/2021 (1.etapa), 3Q/2023 (2.etapa)

O projektu: Top’ rezidence Pomezí je projekt bydlení v souladu s přírodou i městem v pražských Košířích. Jeho základní ideou je „bydlení uprostřed zeleně“. Návrh mezinárodních architektonických studií využívá terasovité členění pozemků, díky němuž mají domy dostatek soukromí a zároveň výhledy do zeleně a na panoramata Prahy. Za projektem...

Array