Rezidence Nikoly Tesly

Aktualizováno: 3 května, 2015
Rezidence Nikoly Tesly
Adresa Nikoly Tesly, Dejvice, Praha 6
K nastěhování od leden 2015 (vyprodáno)
Počet jednotek 15
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 41 - 122 m2
Developer K&K Invest Group, a.s.


O projektu:

V lokalitě Praha 6 – Dejvice na ulici Nikoly Tesly se nachází developerský projekt Rezidence Nikoly Tesly. V rámci projektu byl kompletně zrekonstruován šestipodlažní činžovní dům pocházející z první poloviny 20. století. Bytový dům nabízí 15 luxusních bytových jednotek, 1 kancelář a soukromou relaxační zónu plnou zeleně, která je situovaná na místě původního rozlehlého dvora. Rekonstrukce by měla být dokončena na přelomu roku 2014 a 2015, byty by měly být připraveny k nastěhování od 1. 1. 2015. V budově se nachází podzemní garáže, které momentálně procházejí rekonstrukcí, a využívat můžete také společný výtah. Developerem je K&K Invest Group

Byty:

Rezidence Nikoly Tesly vám nabízí 15 zrekonstruovaných bytových jednotek a 1 kancelář. Plochy bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk se pohybuje od 41 m2 do 122 m2. K bytům situovaným v druhém a vyšším podlaží patří prostorné balkony. Rezidenti mají k dispozici 16 sklepních kójí, které jsou již zahrnuté v ceně bytu. Dále si můžete zakoupit parkovací stání v garáži. Cena bytů se pohybuje v rozmezích od 3 290 000 Kč do 9 890 000 Kč včetně DPH.

Lokalita:

Rezidence Nikoly Tesly se nachází v lokalitě Prahy 6 – Dejvice, na ulici Nikoly Tesly. Rezidence je situována v těsném sousedství parku Nikoly Tesly. Z bytů je tak krásný výhled na uklidňující zeleň parku. Na procházky či za relaxací však můžete vyrážet i do dalších blízkých parků – Stromovka a Letná. Lokalita se pyšní veškerou občanskou vybaveností. V blízkosti Rezidence Nikoly Tesly naleznete supermarket, státní i privátní mezinárodní školky a školy, obchody, restaurace, lékárnu i bankomaty. Za většími nákupy můžete vyrazit do obchodních center Šestka a Letňany. Lokalita vám může poskytnout i skvělou dopravní dostupnost, která je zajištěna městskou hromadnou dopravou. Z nejbližší zastávky se dostanete tramvají ke stanici metra A – Dejvická.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (77 hlasů, průměr: 4,80 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky