22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Nosticova

Vyprodáno
Nosticova, Malá Strana, Praha 1

Detaily

 • ID:
  15171
 • Stav:
 • Developer:
  HOME DELUXE PRAGUE s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 1
 • Lokalita:
  Malá Strana
 • Byty k nastěhování od:
  léto 2019 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  13 - 133 m2
 • Počet bytů celkem:
  21
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk

O projektu

O projektu: Preferujete moderní bydlení, zároveň vás však lákají historické budovy? Rezidence Nosticova pro vás bude ideálním kompromisem. Rezidenční dům totiž vzniká rekonstrukcí renesančního paláce z 16. století, který je znám také jako “Dům u Filipů”. Zajímavou rezidenci najdete v ulici Nosticova na Malé Straně, tedy v městské části Praha 1. V bezprostřední blízkosti domu leží například pražská Kampa, malebná čtvrť Čertovka nebo oblíbené Petřínské sady s rozhlednou. Rekonstrukce historického domu probíhá velmi citlivě a podílejí se na ní i bytoví architekti se specializací na dobovou architekturu. K dispozici je celkem 11 bytů 1+kk až 3+kk a 10 jednopokojových ateliérů. Některé z bytů disponují tradiční pavlačí a některým nechybí ani sklepní prostory. Developerem projektu je realitní společností Home Deluxe Prague, s.r.o. O výsledný vzhled bytů poté pečuje profesionální designové studio Proceram. Předpokládaný termín dokončení veškerých prací připadá na třetí kvartál roku 2019.

Lokalita: Rezidence Nosticova je situována ve stejnojmenné ulici na Malé Straně, tedy v městské části Praha 1. Svým obyvatelům nabízí veškerou občanskou vybavenost i dobré dopravní spojení s dalšími částmi Prahy. V docházkové vzdálenosti se nacházejí školy, školky, obchody a v neposlední řadě i pražské historické památky. K dispozici je například Mateřská škola Hellichova (300 m), Základní škola Vojtěšská (1,4 km) nebo Základní škola Brána jazyků (1,6 km). Z památek a zajímavých míst ležících v okolí rezidence určitě stojí za zmínku pražská Kampu (300 m), Karlův most (600 m), čtvrť Čertovka (280 m), Lennonova zeď (400 m), Pražský hrad (1,1 km), Petřínská rozhledna (1,2 km) nebo Staroměstské náměstí (1,5 km). Příroda je zde zastoupena zejména Petřínskými sady, jejich začátek naleznete pouhých 350 metrů od domu. V sadech se poté kromě již zmíněné rozhledny nachází hned několik pomníků, zahrad a dalších zajímavostí. Pokud se budete chtít dopravit do dalších pražských částí, můžete využít městskou hromadnou dopravu. Její zastávky naleznete v blízkosti rezidence. Nejbližší tramvajová zastávka “Hellichova” leží jen 220 metrů od domu, stanici metra “Malostranská”, která je součástí trasy A, naleznete 1 kilometr daleko.

Lokalita

Nosticova, Malá Strana, Praha 1

Co si o projektu “Rezidence Nosticova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty