04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Nová Michle

Vyprodáno
Nuselská, Nusle, Praha 4

Detaily

 • ID:
  2429
 • Stav:
 • Developer:
  4Fund
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Nusle
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  25 - 96 m2
 • Počet bytů celkem:
  26
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Rezidenční bydlení Nová Michle nabízí v šesti nadzemních podlažích 26 nových bytů o velikosti od 1+kk do 3+kk. Obyvatelům jsou k dispozici balkony, sklepy a garážová stání přímo v objektu. Moderní architektura novostavby a výborná dopravní dostupnost je základním kamenem, která rezidentům bude zpříjemňovat jejich bydlení. Zároveň je však doplněna poklidným prostředím okolní zeleně Tyršova vrchu a potoka Botiče.

Projekt Rezidence Nová Michle je pilotním projektem developerské divize investiční skupiny 4Fund, která vznikla na základě požadavků trhu po kvalitním a dostupném bydlení. Z tohoto důvodu byl při stavbě, jejíž kolaudace proběhla v roce 2012, kladen velký důraz na preciznost a na kvalitu použitých materiálů za použití moderních technologií, které zaručí vysokou kvalitu bydlení i v budoucích letech. Rezidence Nová Michle představuje spojení příjemné lokality, moderní architektury, kvalitního zpracování za rozumné ceny, které jsou nižší než v okolních novostavbách, a to při zachování 100% kvality. Rezidence Nová Michle tak nabízí plnohodnotné místo pro klidný a spokojený život, ať už jednotlivcům nebo rodinám, či zajímavou investici do nemovitosti.

Lokalita: Rezidenční projekt Nová Michle se nachází v klidné lokalitě (ul. Nuselská - Nusle) s plnou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupnost do centra města. Díky skvělé poloze mají byty krásný výhled jak ze západní strany, kde se nabízí pohled do zeleně, která lemuje potok Botič, tak z východní strany na park a lesy Tyršova Vrchu.

Nejenže se projekt Nová Michle nachází jen pár minut od centra Prahy, ale zároveň nabízí mnoho dalších výhod. V bezprostřední blízkosti Rezidence je k dispozici pošta, bankovní dům, školy a školky, policejní stanice aj. Najdete zde také bezpočet restaurací a místních obchodů a služeb, zároveň se v nedalekém okolí nalézá několik nákupních center, např. Arkády Pankrác, OC EDEN, Park Hostivař, či obchodní dům Kaufland.

Na své si přijdou i ti, kteří si užívají aktivní životní styl. Nedaleko rezidence je k dispozici sportovní areál, hřiště, tělocvična, nebo lukostřelecký areál. Noví majitelé bytů v tomto projektu se mohou těšit z moderního wellness klubu Balance Brumlovka, který poskytuje bazén, fitness centrum i masáže. Za kulturou vede krátká procházka do divadel Na Fidlovačce a Na Jezerce filmové zápletky budou rozuzleny velmi snadno v multikině Palace Cinemas v nedalekém Parku Hostivař.

Další silnou stránkou lokality je její dopravní dostupnost prostřednictvím městské hromadné dopravy. Zastávku autobusu i tramvaje naleznete do 100 m od domu a cesta do centra Prahy z ní trvá 12 minut na zástavku Muzeum a 6 minut na stanici metra Budějovická nebo Kačerov. Výhodná je také dostupnost automobilem, kde se bez dopravních komplikací dostanete během 10 minut na dálnici D1, na Jižní spojku a do samotného centra Prahy.

Lokalita

Nuselská, Nusle, Praha 4

Co si o projektu “Rezidence Nová Michle” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty