30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Nové Jirny

V prodeji
Nové Jirny, Praha-východ, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Praha-východ, Nové Jirny
 • Počet bytů celkem:
  4

O projektu

Rezidence Nové Jirny zahrnuje čtyři vilové domy kombinující moderní vzhled s prvky klasického venkova. Vily mají velkorysých 300 metrů čtverečních užitné plochy a ke každé z nich náleží pozemek o rozloze od 823 do 1023 metrů čtverečních. Domy jsou řešeny pomocí kvalitního a trvanlivého materiálového provedení s akcentem na luxusní design i detaily. Dispoziční řešení je funkční a logické, ale zároveň variabilní. Interiéry jsou řešeny s akcentem na prosvětlenost. Součástí domů jsou dvojgaráže, terasa i zelená střecha s fotovoltaickými panely.

Lokalita

Rezidenci Nové Jirny najdete ve vesnici Nové Jirny u Prahy, ve Středočeském kraji v okrese Praha-východ. Nové Jirny, ve kterých žije méně než 1000 obyvatel, spadají pod obec Jirny. Ve vesnici je k dispozici občanská vybavenost zahrnující obchod, ubytovací zařízení, vybrané služby, dětské hřiště i hromadná autobusová doprava. V docházkové vzdálenosti je k dispozici přírodní rezervace Klánovický les – Cyrilov s malebnou přírodou. Škola i školka je k dispozici v obci Jirny. Autem je možné se dostat z rezidence do centra Prahy do 30 minut, na Černý Most pak autem do 15 minut a autobusem do půl hodiny.

Lokalita

Nové Jirny, Praha-východ, Středočeský kraj

Co si o projektu “Rezidence Nové Jirny” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty