28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Odra

V přípravě
Lodžská, Bohnice, Praha 8

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Bohnice
 • Počet bytů celkem:
  75
 • Velikost jednotek:
  1-4+kk

O projektu

Rezidence Odra nabízí celkem 75 bytů umístěných v moderní budově s pěti nadzemními podlažími.  Přízemí budovy je určeno pro komerční účely a v podzemí jsou umístěny garáže s možností dobíjení elektromobilů. K bytům náleží komora, lodžie nebo terasa a od 4. podlaží také zelené atrium s venkovním posezením a posilovnou. Vytápění je zajištěno pomocí geotermálního vrtu. Dispozice bytových jednotek jsou od 1+kk po 4+kk, s rozlohou od 21 do 216 metrů čtverečních (včetně lodžie či terasy). 

Lokalita

Rezidenci Odra najdete na ulici Lodžská, v městské části Praha 8 – Bohnice. V blízkosti budovy je k dispozici plná občanská vybavenost odpovídající okrajové části hlavního města. V docházkové vzdálenosti jsou školy, obchody, nákupní centrum, pošta, restaurace, zdravotnická zařízení, banka, sportoviště, zastávky MHD, ale i kulturní dům, aquacentrum či botanická zahrada. V bezprostřední blízkosti nemovitosti je dětské hřiště, park se psím hřištěm a park Na Garážích.

Lokalita

Lodžská, Bohnice, Praha 8

Co si o projektu “Rezidence Odra” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty