30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Rezidence Oliva Říčany - Nové byty s nadčasovým designem

V prodeji
Verdunská, Říčany, Praha-východ

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  ENIXUS GROUP s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha-východ
 • Lokalita:
  Říčany
 • Počet bytů celkem:
  16
 • Velikost jednotek:
  1-4+kk

O projektu

Projekt Rezidence Oliva Říčany představuje menší polyfunkční budovu s byty i nebytovými prostory. Konkrétně jde o šestipodlažní dům se dvěma podzemními patry, která slouží jako garáže. K dispozici je celkem 16 bytů s velikostmi od 51 do 129 metrů čtverečních a dispozicích od 1+kk do 4+kk. Dům je řešen v moderním nadčasovém stylu, v interiéru i exteriéru využívá neutrálních tónů dřeva v kombinaci s projasňující bílou. Linie jsou minimalistické a důraz je kladen na funkčnost i estetiku. Developerem projektu je ENIXUS GROUP s.r.o.

Lokalita

Rezidenci Oliva Říčany najdete na ulici Verdunská v obci Říčany, která se nachází v těsné blízkosti hlavního města Prahy. Do Prahy z Říčan můžete dojet pohodlně jak hromadnou dopravou, tak i autem. V obci je k dispozici plná občanská vybavenost zahrnující školy, školky, gymnázium, uměleckou školu, poštu, obchody i služby, včetně kulturních zařízení a sportovišť. Zároveň je ale na dosah ruky i malebná příroda a zároveň hlavní město se všemi jeho vymoženostmi. Obec Říčany je navíc dlouhodobě označována za nejlepší místo pro život v rámci celé České republiky.

Lokalita

Verdunská, Říčany, Praha-východ

Co si o projektu “Rezidence Oliva Říčany - Nové byty s nadčasovým designem” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty