24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.11.2022

Složitá úloha developerů je v dnešní době ještě náročnější → článek

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Opatov

V prodeji
Horynova, Opatov, Praha 4

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Opatov
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2025
 • Počet bytů celkem:
  300
 • Velikost jednotek:
  1+kk-3+kk

O projektu

V pražské lokalitě Opatov vzniká vyjímečný rezidenční projekt, který nabídne komfortní bydlení s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra hlavního města.

V areálu Rezidence Opatov bude k dispozici 300 bytů velikosti 1+kk až 3+kk s balkony, terasami či předzahrádkami. Součástí všech bytů je parkovací stání a sklepní skladovací prostor. Rezidenční areál nabídne take pět komerčních prostor různých velikostí.
Atmosféru městského bydlení doplní vnitřní atrium se zelenými plochami určeným k relaxaci i vzájemnému sektávání. Jeho součástí bude take zóna určená pro pohyb dětí. Budova splňuje nároky energetické třídy B, je tedy velice úsporná. Pro pohodlí a komfort majitelů je ke všem bytům zajištěn bezbariérový přístup.

Rezidenční areál doplňuje stávající výstavbu a zároveň bude součástí nového městského centra na Jižním městě.
Projekt realizuje společnost Sekyra Group. Dokončení projektu je plánováno na říjen 2024 a noví majitelé se mohou stěhovat v lednu následujícího roku.

Lokalita

Rezidenční areál je situován v ulici Horynova v městské části Opatov. V místě je k dispozici veškerá občanská vybavenost: obchody, restaurace, vzdělávací i zdravotnická zařízení a další služby.

Centrum Prahy je snadno dostupné městskou dopravou. Hlavní vchod do areálu se nachází u stanice metra Opatov. Rychlé je take napojení na dálnici D1.

Lokalita

Horynova, Opatov, Praha 4

Co si o projektu “Rezidence Opatov” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty