01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Osadní

Vyprodáno
Osadní, Holešovice, Praha 7

Detaily

 • ID:
  12121
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 7
 • Lokalita:
  Holešovice
 • Byty k nastěhování od:
  04/2019 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  41 - 113 m2
 • Počet bytů celkem:
  123
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  3.430.000 Kč - 10.223.000 Kč

O projektu

O projektu: Praha 7 a její část Holešovice je velice atraktivní čtvrtí, i proto se zde rodí nový developerský projekt Vivus Osadní umístěný do ulice Osadní. Novostavbu tvoří rezidenční objekt s celkem 123 novými byty a několika nebytovými jednotkami. Dělí se na čtyři nové domy s označením A, B, C a D. Mezeru mezi objekty A a C vyplní chráněný kubistický objekt, nové byty budou umístěny přímo nad ním. Díky tomuto nevšednímu záměru získá novostavba jiný nádech. Pokud jde o výhody nových domů, objekt s označením A nabídne například pěkný výhled na Prahu. Na něj naváže objekt B situovaný rovněž do ulice Osadní, následně objekt C umístěný do ulice Dělnická a konečně poslední čtyřpodlažní objekt D bude skrytý uvnitř. Dokončení projektu je naplánováno na březen roku 2019.. Energetická náročnost projektu je v kategorii B. Developerem a prodejcem je společnost Vivus Osadní a. s. se sídlem v Budějovické ulici na Praze 4.

Byty: Rezidenční objekt Vivus Osadní nabízí zájemcům byty o plošných dispozicích od 1+kk až po 3+kk. Rozměry činí od 51 m2 do 92 m2. Byty jsou vybaveny balkony. Některé byty situované do dvora budou mít předzahrádky. Uvnitř bloků jsou ukryty dvoupodlažní podzemní garáže, do nichž se vjíždí z ulic Osadní. S garážovým stáním se zde počítá pro každou bytovou jednotku. V podzemních podlažích bude k dispozici místo určené pro sklepní kóje, s nimiž se rovněž počítá pro každý byt. Navíc bude objekt chráněn bezpečnostním systémem. Dům stojí na železobetonových pilotách, spodní stavbu, stropy a obvodové stěny tvoří železobetonový monolit, příčky jsou také monolitické, nebo vyzděné z bloků Porotherm. Zateplení sestává z uceleného certifikovaného systému. Střecha je plochá s tepelně izolačními parametry, schodiště jsou železobetonová, okna se dodávají dřevěná s možností vyklápění, vstupní bytové dveře plné v třídě bezpečnosti 3. Samozřejmostí jsou elektrorozvody vedené v mědi. Vytápění je napojeno na centrální výměnikovou stanici. Podlahy jsou dlážděné, popřípadě je možné zajistit i podlahu z tropického dřeva šroubovaného na svlaky.

Lokalita: Developerský projekt Vivus Osadní zasazený do Holešovic na Praze 7 v Osadní ulici a Dělnická, nabízí příjemné prostředí k bydlení. Nejbližší významnější kulturní památkou je kostel svatého Antonína v ulici Komunardů, což je 11 minut tramvají. Najdete zde také spoustu kulturních příležitostí, jenom čtyři minuty chůze je v ulici Komunardů divadlo La Fabrika. Projdete-li se tři minuty, narazíte na supermarket Billa v Dělnické ulici. Lékařskou péči najdete na Poliklinice Praha 7 na Strossmayerově náměstí, což je 7 minut autobusem číslo 156. Po dvouminutové procházce dorazíte do lékárny v Tovární ulici. Pět minut pěší chůze je to na poštu na Bubenské nábřeží. Po třech minutách dorazíte k mateřské a základní škole v Tusarově ulici. Výborná je situace s dopravou, protože pouhou minutu cesty se nachází autobusová zastávka, kde staví autobus číslo 156. Tři minuty pěší chůze je v ulici Komunardů tramvajová zastávka. Můžete tam využít spojů tramvají číslo 1, 6, 12 a 14 a 25. Číslo 1 zajíždí na Spojovací a Sídliště Petřiny, číslo 6 na Palmovku a Kubánské náměstí, číslo 12 na Sídliště Barrandov, číslo 14 na Vysočanskou a Náměstí Bratří Synků, číslo 25 na Lehovec a Bílou Horu. Autem můžete být za 3 minuty v Argentinské ulici.

Lokalita

Osadní, Holešovice, Praha 7

Co si o projektu “Rezidence Osadní” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty