04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Oskarka

Vyprodáno
O.Nedbala, České Budějovice, Jihočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Rezidence Oskarka je osmipodlažní ekologicky šetrný rezidenční projekt v Českých Budějovicích, který nabídne 110 bytových jednotek ve velikostech 1kk až 4kk. Ke každé náleží balkon či terasa, sklad na podlaží a parkovací stání.

Jedná se o projekt s certifikací tepelného komfortu GREENPASS, v jeho návrhu je zahrnuta zelená fasáda a parkově upravný vnitroblok, díky čemuž bude dům napomáhat regulaci kvality a teploty vzduchu v okolí.

Dokončení výstavby je plánováno na srpen 2022, k nastěhování budou byty k dispozici v září.
Projekt je umístěn na nároží ulic O.Nedbala a V.Talicha v Českých Budějovicích v Jihočeském kraji, v rámci sídliště Šumava. Okolí nabízí širokou občanskou vybavenost v pěší vzdálenosti včetně supermarketů, kulturních, sportovních a vzdělávacích zařízení a nově vybudovaný městský park.

S centrem města je lokalita propojena několika častými linkami MHD odjíždějícími ze zastávky nacházející se přímo před domem, automobilem je dobře dostupný nedaleký nájezd na městský okruh.

Co si o projektu “Rezidence Oskarka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty