Developerský projekt Rezidence Palata

V prodeji
Holečkova, Smíchov, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: Úplně nový developerský projekt Rezidence Palata se rodí v Holečkově ulici 161/48 na Praze 5. Lokalita pražského Smíchova, kde roste novostavba v místě někdejší usedlosti Dolní Palata, leží prakticky v centru města. Rezidenční komplex s celkem 8 nadzemními podlažími obsáhne 25 nových bytů a 6 ateliérů. Novostavba maximálně využívá plochy pozemku, rezidentům nového domu poslouží k relaxaci zahrada vybudovaná v místě nezastavěné plochy. Předprodej bytů byl zahájen 17. října 2016, předpokládaný termín dokončení je stanoven na 2/2019. Developerem a prodejcem obytného souboru je společnost Real-Treuhand Reality s.r.o. se sídlem v Dlouhé ulici.

Velmi atraktivní novostavba Rezidence Palata nabízí zájemcům menší nové byty o plošných dispozicích 1+kk - 4+kk s rozlohou od 24 do 173 m2. V 1. a 2. nadzemním podlaží se nacházejí sklepy a garážová stání, jsou zde pro všechny byty z celého domu. Součástí bytů jsou rovněž lodžie, které zajišťují přirozené stínění před slunečními paprsky a fungují jako minibalkon.
Dům je tvořen nosnou monolitickou železobetonovou konstrukcí, stejně tak mezibytové příčky. Vnitřní příčky se skládají z keramického zdiva, lodžie a terasy mají dřevěný rošt. Fasáda je opatřena zateplením. Podhledy v bytech jsou sádrokartonové. Podlahy se pokládají z přírodního lakovaného dubu, je možná světlená i tmavená varianta. V koupelně, předsíni a chodbě jsou velkoformátové dlažby od firem Villeroy & Boch, Naxos a případně také Refin, od stejných firem jsou také obklady koupelny a WC. Okna se osazují dřevěné typu EURO. Dveře bytů se dodávají plné, protipožární, bezpečnostní třídy 3 s ocelovými zárubněmi. Sanitární předměty do koupelen a na WC pocházejí z designové řady Laufer Pro S, umyvadla a WC, dále bidetové baterie se sprchou Tricolore od italského výrobce Cristina, vodovodní baterie New Day od italského výrobce Cristina. Umisťuje se akrylátová vana VITRACONCEPT New. Dálkové vytápění se ovládá nástěnným termostatem, z elektriky – silnoproudu se dodávají vypínače a zásuvky Schneider Electric, do koupelen a WC bodová světla v podhledech. Slaboproud tvoří telefonní rozvody, příjem TV signálu, internetový příjem a domácí videotelefon.

Lokalita: Spousta zeleně a plná občanská vybavenost plně charakterizuje okolí developerského projektu Rezidence Palata, který se rodí na Praze 5-Smíchově v Holečkově ulici 161/48. Za pouhé dvě minuty pěší chůze od domu dojdete k tramvajové zastávce U Zvonu. Jezdí odtud tramvaje číslo 9, 10, 15 a 16. Kulturních příležitostí je v okolí spousta, 11 minut jízdy tramvají číslo 9 či 15 a jste u Smíchovského Švandova divadla, strávíte-li pouhých šest minut jízdy linkami 9, 10, 15 nebo 16, dostanete se do kina Cinema City Nový Smíchov. Za 12 minut dojdete pěšky do Kinského sadů, které tvoří součást Petřínského vrchu. Najdete zde oázu klidu k relaxaci. V dosahu jsou i sportoviště, za 16 minut se dostanete ke Strahovskému stadionu. Šest minut cesty některou ze jmenovaných čtyř tramvají a vystupujete u supermarketu Albert u stanice metra Anděl, sedm minut stejnými tramvajovými linkami je to k Tesku Nový Smíchov, taktéž ležícímu u stanice metra Anděl. Devět minut jízdy tramvajemi číslo 9, 10, 15 a 16 a ocitnete se u polikliniky Medifin v Kartouzské ulici, kde najdete ordinace praktických lékařů. Za stejnou dobu vystupujete u lékárny ve Stroupežnického ulici. Základní škola v ulici Kořenského je vzdálená 12 minut jízdy tramvají číslo 9 nebo 15, celkem 15 minut tramvajemi 9, 10, 15 či 16 a jste v mateřské škole v ulici Nad Palatou. 8 minut tramvají se na Plzeňsku ulici nachází pobočka České pošty.

Lokalita

Holečkova, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence Palata” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty