28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Palmovka (Libeňské terasy)

Vyprodáno
Vojenova, Libeň, Praha 8

Detaily

 • ID:
  10292
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Libeň
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  29 - 158 m2
 • Počet bytů celkem:
  103
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

O projektu: Projekt byl přejmenován na Libeňské terasy.

Nový bytový areál Rezidence Palmovka se nachází na ulici Vojenova v Libni, moderní části Prahy 8. Architektonické a originální řešení bytového domu bude mít v nabídce celkem 101 nových bytů. Jejich klasické dispozice 1+kk – 4+kk budou zárukou luxusního bydlení. Šestipodlažní novostavba se bude prezentovat šedou fasádou s oranžovými prvky, které dodávají developerskému projektu ráz osobitosti a originality. Prosklené balkony a lodžie včetně ustupujících horních pater, tento dojem dotvrzují. Okolí novostavby je zahaleno do zeleně, které dotváří celkový, perfektní ráz developerského projektu. Zahájení prodeje bytových jednotek bylo spuštěno 1. 11. 2015. Dokončení výstavby novostavby je naplánované na 31. 8. 2016 a k nastěhování budou nové byty připraveny 1. 10. 2016. Developerem i prodejcem v jedné osobě je společnost Central Group a.s.

Byty: Rezidence Palmovka bude mít ve své nabídce 101 bytů o dispozicích 1+kk – 4+kk. Téměř ke každému bytu patří garážové stání a sklep, umístěné v suterénu budovy, které jsou v ceně. Bytové jednotky mají také balkony, terasy, zimní zahrady a předzahrádky. Společnost Central Group používá pouze ty nejkvalitnější materiály předních výrobců. Budoucí rezidenti tak mohou vybírat z mnoha typů kvalitních koupelen, plovoucích podlah a dveří s obložkovými zárubněmi. Byty se tak stanou nejen luxusní záležitostí, ale opravdovým domovem, kde nebude chybět standardní vybavení, jako jsou například okna a balkonové dveře s tepelně izolačním dvojsklem nebo trojsklem, dřevěné třívrstvé plovoucí podlahy ve všech obytných místnostech včetně kuchyňského koutu. Pro koupelnu, WC a komoru je možný výběr ze 7 druhů nadstandardní keramické dlažby. Pro balkony a terasy je určená mrazuvzdorná dlažba, případně betonová dlažba s promývaným povrchem. Centrální vytápění zabezpečuje výhřev bytových jednotek, kterému napomáhá i elektrické přitápění podlahy v koupelně. Každý byt má své vlastní měření tepla. Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární, s vysokotlakým laminátem na povrchu. Z vnější strany je dřevěná obložková zárubeň. Vnitřní dveře ve všech obytných místnostech jsou celoprosklené s obložkovou zárubní a s celoobvodovým těsněním. Bezpečnost v celé budově zajišťují nejen elektronické čipy pro vstup, ale i dálkové ovládání pro vjezd. Společné prostory jsou osvětleny pohybovými čidly, stejně jako nadstandardní výtahy. Předzahrádky, pokud jsou součástí bytu, jsou oploceny poplastovaným pletivem.

Lokalita: Městská část Libeň, která katastrálně spadá pod Prahu 8, je nejen klidnou lokalitou, ale má i spoustu dalších výhod, co se dopravní dostupnosti, či občanské vybaveností týká. Rezidence Palmovka, nacházející se na ulici Vojenova, se tak řadí mezi bytové jednotky, poskytující veškerý komfort. Je to dáno i polohou přímo u stanice metra B - Palmovka, blízkostí mnoha stanic tramvají a autobusového terminálu. Díky perfektní dopravní dostupnosti je zde možnost se dopravit prakticky kamkoliv a to během několika málo minut. Pozadu nezůstává ani občanská vybavenost. Restaurace, obchody a služby, velký hypermarket, pošta, zdravotnická zařízení, mateřské i základní školy a několik variant kulturního vyžití. To vše je k dosažení v pěším dosahu od Rezidence Palmovka, která navíc nabízí bydlení blízko řeky i zeleně s širokými možnostmi sportovního vyžití. Na své si přijdou například milovníci golfu, využít se dá i sportoviště na Rohanském ostrově, včetně oblíbené cyklostezky podél Vltavy.

Lokalita

Vojenova, Libeň, Praha 8

Co si o projektu “Rezidence Palmovka (Libeňské terasy)” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty