30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Pasohlávky

V prodeji
Pasohlávky, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Detaily

  • Stav:
  • Developer:
  • Lokalita:
    Jihomoravský kraj
  • Byty k nastěhování od:
    Brno-venkov

O projektu

Pouhou půlhodinu jízdy jižně od Brna na břehu vodní nádrže Nové Mlýny vzniká projekt chytrých rodinných domů Rezidence Pasohlávky, který nabídne bydlení v krásné krajině u vody a zároveň snadnou dostupnost do Mikulova a Brna.

Architektonický styl domů a jejich zasazení do okolí respektuje tradice a historii vinařského kraje. Pozemky jsou díky svojí velikosti ideální pro rekreaci, a přitom nenáročné na údržbu. Počítá s místem k zaparkování dvou automobilů.

Domy jsou navržené jako nízkoenergetické a budou provedeny za použití nejmodernějších technologií a materiálů. Velký důraz je kladen na kvalitní zateplení, které zajistí nízkonákladový provoz v případě vytápění a chlazení.

Veškeré moderní technologie v domě je možné propojit v jeden celek a ovládat jak lokálně, tak i dálkově. Tepelnou pohodu zajistí energetická centrála prostřednictvím teplovzdušného vytápění s možností připojení ke zdroji solární nebo fotovoltaické energie. Součásti ekosystému domu je i větrání s rekuperací.

Lokalita

Rodinné domy jsou situovány v obci Pasohlávky na břehu vodní nádrže Nové Mlýny. V místě je k dispozici občanská vybavenost včetně vzdělávacích zařízení. Vzdálenost do Mikulova je 15 km a do Brna 30 km.

Lokalita

Pasohlávky, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Rezidence Pasohlávky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty