02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Pecháčkova

Vyprodáno
Pecháčkova, Plzeň - Skvrňany, Plzeňský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V klidné části města Plzeň vzniká nový rezidenční projekt. Zahrnuje 4 bytové domy, které jsou po dvojicích spojeny jednopatrovou podnoží. Celkem se nabízí 108 bytů o velikostech od 1kk po 3kk.

Ke každé bytové jednotce náleží sklep, k většině i balkon či terasa. Parkování je zajištěno buď v podzemních garážích či v rámci parkovacích stání před domem. Mezi domy vznikne zelená klidová zóna společná pro všechny rezidenty.

Developerem je společnost INVIZIO s.r.o. Ta začala projekt stavět v březnu 2020 a dokončit ho plánuje v roce 2022.

Lokalita: Rezidence Pecháčkova je umístěna na západním okraji města Plzeň, centra Plzeňského kraje. Pozemek leží při ulici Pecháčkova v sousedství klidné rezidenční zástavby městské části Skvrňany. Výhodou této čtvrti je blízkost přírody a rekreačně sportovních lokalit, nedaleko se nachází například městský park Na Okraji či údolí Skvrňanského potoka.

Zároveň je rychle dostupné i centrum města městskou dopravou díky tramvajové a železniční trati, jejichž zastávky leží do 10 minut chůze od rezidence. Čtvrť nabízí svým obyvatelům potřebnou občanskou vybavenost včetně vzdělávacích institucí, polikliniky, lékárny, obchody či kulturních a sportovních zařízení jako je plavecký bazén nebo tenisové kurty.

Co si o projektu “Rezidence Pecháčkova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty