Rezidence Pecháčkova

Aktualizováno: 15 července, 2020
Rezidence Pecháčkova
Adresa Pecháčkova, Plzeň - Skvrňany, Plzeňský kraj
K nastěhování od 2022
Počet jednotek 108
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Developer INVIZIO s.r.o.


O projektu:

V klidné části města Plzeň vzniká nový rezidenční projekt. Zahrnuje 4 bytové domy, které jsou po dvojicích spojeny jednopatrovou podnoží. Celkem se nabízí 108 bytů o velikostech od 1kk po 3kk.

Ke každé bytové jednotce náleží sklep, k většině i balkon či terasa. Parkování je zajištěno buď v podzemních garážích či v rámci parkovacích stání před domem. Mezi domy vznikne zelená klidová zóna společná pro všechny rezidenty.

Developerem je společnost INVIZIO s.r.o. Ta začala projekt stavět v březnu 2020 a dokončit ho plánuje v roce 2022.

Lokalita:

Rezidence Pecháčkova je umístěna na západním okraji města Plzeň, centra Plzeňského kraje. Pozemek leží při ulici Pecháčkova v sousedství klidné rezidenční zástavby městské části Skvrňany. Výhodou této čtvrti je blízkost přírody a rekreačně sportovních lokalit, nedaleko se nachází například městský park Na Okraji či údolí Skvrňanského potoka.

Zároveň je rychle dostupné i centrum města městskou dopravou díky tramvajové a železniční trati, jejichž zastávky leží do 10 minut chůze od rezidence. Čtvrť nabízí svým obyvatelům potřebnou občanskou vybavenost včetně vzdělávacích institucí, polikliniky, lékárny, obchody či kulturních a sportovních zařízení jako je plavecký bazén nebo tenisové kurty.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky