04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Pekárenský dvůr - Nové byty v příhodné lokalitě

V prodeji
Bratislavská, Brno-město, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Domoplan
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno-město
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2024
 • Plocha bytů (od - do):
  24-120
 • Počet bytů celkem:
  239
 • Velikost jednotek:
  1+kk-3+kk, townhouse, penthouse

O projektu

V bezprostřední blízkosti historického centra Brna vzniká nadčasový rezidenční projekt, který nabídne pohodlné bydlení s nadstandardními službami a výbornou dostupností do centra města.

Rezidenci Pekárenský dvůr tvoří čtyři bytové domy s celkem 239 jednotkami o velikosti 1+kk až 3+kk a obytnou plochou 24 až 88 m². Pro nejnáročnější klienty jsou k dispozici tři nadstandardní townhousy a luxusní penthouse. V areálu se nachází 222 garážových stání.
Noví majitelé ocení komfortní bydlení v živém vnitrobloku s dostatkem zeleně a službami pro rezidenty jako je recepce s concierge službou či wellness se saunou, masérnou a relaxačními zónami, fitness studio nebo kardio zóna. Relaxovat je možné i na sdílené střešní terase s plochou 725 m². Bezpečnost komplexu zajišťuje kamerový systém.

Ve společných prostorách se nachází samoobslužná myčka aut, dobíjecí stanice pro elektromobily a kolárna se servisem pro cyklisty. V relaxační zóně vnitrobloku je instalován grill point s venkovním posezením a dětské hřiště.
Projekt realizuje společnost Domoplan. Dokončení stavby je plánováno na konec roku 2023. Noví majitelé se mohou stěhovat na začátku roku 2024.

Lokalita

Rezidence Pekárenský dvůr je situována v ulici Bratislavská v docházkové vzdálenosti na Náměstí Svobody v centru Brna. Rezidenční areál i blízké okolí nabízí nadstandardní občanskou vybavenost. Procházkou lze do 20 minut dojít do historického centra, parku Lužánky i na hlavní nádraží. Spojení s centrem a ostatními částmi města zajišťuje několik autobusových linek. Na městský okruh lze autem dojet za 5 minut.

Lokalita

Bratislavská, Brno-město, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Pekárenský dvůr - Nové byty v příhodné lokalitě” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty