Rezidence Petřiny

Aktualizováno: 3 září, 2020
Rezidence Petřiny
Adresa Na Petřinách, Břevnov, Praha 6
K nastěhování od 4Q/2022
Počet jednotek 26
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer Hostivařská Developerská s.r.o.


O projektu:

Rezidence Petřiny je bytový dům umístěný v atraktivní lokalitě v blízkosti metra Petřiny a Obory Hvězda na pražském Břevnově. Nabízí 26 bytových jednotek ve velikostech od 1kk po 4kk, které nabízí příjemné výhledy do okolí, terasy a lodžie. Některé z bytů nabízí zajímavou možnost propojení dvou jednotek a vytvoření větší dispozice.

Byty jsou navrženy ve vysokém standardu, s použitými moderními technologiemi jako je nucené větrání s rekuperací, klimatizace, chytrá domácnost či venkovní žaluzie. Ke každé jednotce je možno dokoupit parkovací stání v hromadných garážích řešených formou automatického parkovacího systému a sklep.

Projekt vzniká podle návrhu atelieru Qarta architektura. Výrazná fasáda je tvořena předsazenými arkýři, terasami a lodžiemi a kombinuje zemité tóny omítky s tmavě šedými okenními rámy, kamenným obkladem a velkoformátovými okny.

Developerem je společnost Hostivařská Developerská s.r.o. Zahájení výstavby je plánováno na září 2020 a její ukončení na konci 2022.

Lokalita:

Rezidence Petřiny leží v ulici Na Petřinách, která je součástí pražské čtvrti Prahy 6 – Břevnov. Praha 6 je oblíbená díky kombinaci dostupnosti a bydlení ve velkoměstě s klidem a blízkostí přírody. I nově vznikající bytový dům tyto obě výhody spojuje - je vzdálen 280 m od zastávky linky metra A Petřiny, výhodou je i rychlá dostupnost pražského letiště.

V docházkové vzdálenosti od domu se nachází oblíbený lesopark – obora Hvězda s renesančním letohrádkem, daleko to není ani do přírodního parku Divoká Šárka, vodní nádrž Džbán, Klášterní zahrady na Břevnově nebo na Ladronku. Oblast je perfektně zajištěna i z hlediska občanské vybavenosti, do 1 km lze najít vše potřebné včetně škol a školek, gymnázia, obchodů od supermarketů až po farmářské trhy, pošty, lékárny či knihovny.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky