30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Petruškova

V prodeji
Petruškova, Ostrava, Moravskoslezský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Moravskoslezský kraj
 • Lokalita:
  Ostrava-Jih
 • Počet bytů celkem:
  46
 • Velikost jednotek:
  1kk - 3kk

O projektu

Na jihu Ostravy, konkrétně v ulici Petruškova, probíhá výstavba bytového domu navrženého pro bydlení aktivních seniorů s možností adaptibility při změnách zdravotního stavu. Vzhledem k nadstandardní úrovni jsou byty však ideální i na manažerské bydlení, pro jednotlivce i páry. K dispozici je celkem 46 bytů ve velikosti od 1kk až 3kk s možností přikoupení garážového stání a sklepní kóje.

Pokud jde o standardy, každá bytová jednotka je vybavena kuchyňskou linkou značky Oresi vyrobenou za použití výhradně vysoce kvalitních materiálů a vyspělých technologií. Její nedílnou součást tvoří také základní spotřebiče, jako je myčka, trouba, indukční deska a digestoř. Koupelny jsou následně pod taktovkou firmy Ptáček zajišťující veškeré základní vybavení.

Lokalita

Jak již samotný název napovídá, Rezidence Petruškova je umístěna v ulici Petruškova v Ostravě. V těsné blízkosti se nachází veškerá základní občanská vybavenost, stejně tak jako zastávka MHD či výpadovka z města. Z jedné strany navíc sousedí s krajinnou oblastí meandrů Odry ideální pro dlouhé procházky i sportovní vyžití.

Lokalita

Petruškova, Ostrava, Moravskoslezský kraj

Co si o projektu “Rezidence Petruškova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty