22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Písková

Vyprodáno
Písková, Modřany, Praha 4

Detaily

O projektu

O projektu: V ulici Písková v Praze 12-Modřanech vzniká nový developerský projekt Rezidence Písková. Projekt vytvořil Ing. arch. Petr Holub z ateliéru ARTPROJEKT JIHLAVA, developerem je společnost Crescon. K nastěhování bude rezidence připravena v průběhu roku roku 2022. Nový dům tvoří budova skládající se ze čtyř sekcí, má pět nebo šest nadzemních a dvě podzemní podlaží.

Každá sekce domu má svůj samostatný vchod a také výtah a schodiště. V novostavbě se nachází celkem 55 nových bytů, které mají plošné dispozice od 1+kk po 4+kk. Rozkládají se na ploše 28-116 m2. V 1. podzemním podlaží se nalézá jeden nebytový prostor. K bytům s plošnými dispozicemi 2+kk až 4+kk náleží také sklepní kóje, které jsou umístěny v 1. a 2. podzemním podlaží. V těchto podlažích jsou také k dispozici parkovací stání. Součástí všech bytů je buď vlastní balkon, nebo terasa.

Lokalita: Developerský projekt Rezidence Písková se rodí na nároží ulic Písková a Československého exilu v Praze 12-Modřanech v příjemné lokalitě nedaleko Modřanské rokle. Pouhých 172 m od rezidenčního komplexu se nachází autobusová stanice Písková. Na nejbližší zastávku tramvaje Poliklinika Modřany to máte 515 m. Ve vzdálenosti 1,6 km narazíte na železniční stanici Praha-Modřany. Velmi blízko novostavby, jenom 785 m, funguje v Plovdivské ulici supermarket Billa.

Pokud jde o blízké školy, v Platónově ulici je otevřena 576 m vzdálená MŠ Pastelka a 1,5 km je to autem do ZŠ Angel v Angelovově ulici. Lékařskou péči zajišťuje poliklinika nalézající se v Soukalově ulici 732 m od domu. Na Městský úřad Prahy 12 je cesta dlouhá 275 m. Za kulturou můžete vyrazit 797 m do Kulturního centra 12 v ulici Jordana Jovkova nebo do Modřanského biografu v ulici U kina – celkem 1,4 km.

K procházkám vybízí 106 m vzdálený lesopark Modřanská rokle, rezidence v podstatě leží na jeho nejzápadnějším cípu. Cca 1,3 km od projektu se nachází cyklostezka podél pravého břehu Vltavy, která vás dovede přes celou Prahu až do Vraného nad Vltavou. Sportovci ocení 4,8 km vzdálený areál Hamr se zázemím na tenis, badminton a fotbal nebo 2,6 vzdálený Veřejný oddechový a sportovní areál VOSA, který zahrnuje obrovské dětské hřiště.

Lokalita

Písková, Modřany, Praha 4

Co si o projektu “Rezidence Písková” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty