23.06.2022

Jaký je stav trhu s byty mimo Prahu? → článek

22.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

21.06.2022

Rezidence Třešňovka: probíhá předprodej bytů ve středočeském Kolíně

19.06.2022

Green Living Park: v prodeji jsou stavební pozemky pro RD na Praze 10

18.06.2022

Pražský trh s novými byty – události posledních měsíců a výhled do budoucna → článek

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Pod Okrouhlíkem

V přípravě
Pod Hliništěm, Kobylisy, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: Rezidence Pod Okrouhlíkem je nový developerský projekt v pražských Kobylisích. Čtyřpodlažní dům nabídne celkem 7 standardních bytových jednotek ve velikostech 2kk – 4kk, ke dvěma z nich umístěných v přízemí náleží předzahrádky orientované do vnitrobloku, k ostatním balkony. Poslední patro obsahuje luxusní prostorný byt se dvěma terasami a výhledem na Prahu.

Projet vzniká pod záštitou společnosti EBM Group, která plánuje jeho výstavbu dokončit v dubnu 2022 a od srpna téhož roku byty předat novým majitelům.

Lokalita: Rezidence je umístěna v klidné rezidenční čtvrti na rozhraní Libně a Kobylis, v ulici Pod Hliništěm v Praze 8 – Kobylisy. Leží přímo pod přírodní památkou Okrouhlík v místech jižního svahu, kde se v minulosti rozprostíraly vinice.

Výhodou lokality je dostupnost centra města, zastávka tramvaje Okrouhlická je přímo u domu, 600 m je pak vzdáleno metro Kobylisy. Zároveň je plusem blízkost přírody a rekreačně sportovních příležitostí i veškerá občanská vybavenost v místě.

Více info: www.ebmpartner.cz

Co si o projektu “Rezidence Pod Okrouhlíkem” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty