24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Pod Okrouhlíkem

Vyprodáno
Pod Hliništěm, Kobylisy, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: Rezidence Pod Okrouhlíkem je nový developerský projekt v pražských Kobylisích. Čtyřpodlažní dům nabídne celkem 7 standardních bytových jednotek ve velikostech 2kk – 4kk, ke dvěma z nich umístěných v přízemí náleží předzahrádky orientované do vnitrobloku, k ostatním balkony. Poslední patro obsahuje luxusní prostorný byt se dvěma terasami a výhledem na Prahu.

Projet vzniká pod záštitou společnosti EBM Group, která plánuje jeho výstavbu dokončit v dubnu 2022 a od srpna téhož roku byty předat novým majitelům.

Lokalita: Rezidence je umístěna v klidné rezidenční čtvrti na rozhraní Libně a Kobylis, v ulici Pod Hliništěm v Praze 8 – Kobylisy. Leží přímo pod přírodní památkou Okrouhlík v místech jižního svahu, kde se v minulosti rozprostíraly vinice.

Výhodou lokality je dostupnost centra města, zastávka tramvaje Okrouhlická je přímo u domu, 600 m je pak vzdáleno metro Kobylisy. Zároveň je plusem blízkost přírody a rekreačně sportovních příležitostí i veškerá občanská vybavenost v místě.

Více info: www.ebmpartner.cz

Co si o projektu “Rezidence Pod Okrouhlíkem” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty