25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Podolí

V prodeji
Sinkulova, Podolí, Praha 4

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Podolí
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  35
 • Velikost jednotek:
  1-2+kk

O projektu

Projekt Rezidence Podolí nabízí celkem 35 bytových jednotek a 2 komerční prostory, které jsou umístěné v renovovaném bytovém domě, postaveném v roce 1911 v klasicistním stylu s nádechem secese. Dispozice bytových jednotek jsou od 1+kk po 2+kk, s rozlohou od 20 do 39 metrů čtverečních. Ke většině apartmánů patří sklepní kóje nebo komora. Interiéry jsou minimalistické, v neutrálních barvách, s akcentem na světlé tóny a funkční využití. Společné prostory jsou řešeny v moderním vizuálně odvážném stylu, v exteriéru je zachována řada původních historických prvků. V suterénu domu jsou umístěny garáže a budova je vybavena výtahem.

Předpokládaný termín dokončení projektu je začátkem roku 2023.

Lokalita

Bytový dům Rezidence Podolí najdete na ulici Sinkulova v pražské městské části Podolí (Praha 4). V okolí budovy je k dispozici plná občanská vybavenost odpovídající širšímu centru hlavního města. V docházkové vzdálenosti jsou školy, obchody,  pošta, zdravotnická zařízení, veterinární ordinace, restaurační a ubytovací zařízení, sportoviště, banka, zastávky MHD, ale i fotbalové hřiště, plavecký stadion, cvičiště pro psy či akvárium. Zároveň je okolí bohaté na zeleň a prostor pro relaxaci, kterou naleznete v okolí Vyšehradu, v parku Folimanka či u řeky Vltavy.

Lokalita

Sinkulova, Podolí, Praha 4

Co si o projektu “Rezidence Podolí” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty