08.08.2022

Až 10 tisíc lidí najde domov ve SmartCity u jezera Medard → článek

06.08.2022

Jak si vedou realitních fondy v polovine roku 2022 → článek

05.08.2022

Karlín lofts: v prodeji jsou byty v pražském Karlíně

04.08.2022

Výstavba čtvrti Westpoint na P6 by mohla začít už v roce 2024 → článek

03.08.2022

Forest Views: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Pohořelice

V prodeji
U Kasáren, Pohořelice, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno, Pohořelice
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2022
 • Velikost jednotek:
  1-3+kk

O projektu

20 minut jízdy od Brna ve městě Pohořelice vzniká projekt moderního bydlení Rezidence Pohořelice. Bytové domy kombinují klidné bydlení uprostřed zeleně a rychlou dostupnost do centra Brna.

Bytový komplex tvoří celkem 10 čtyřpodlažních bytových domů, z nichž čtyři jsou již obývány novými rezidenty. K dispozici jsou byty typologie 1+kk až 3+kk s obytnou plochou 30–100 m². Součástí bytů jsou balkony nebo předzahrádky. Poslední čtvrté patro je vyhrazeno pro mezonety. Všechny byty mají k dispozici sklepní kóji a venkovní parkovací stáni. Domy, které jsou součástí projektu, tvoří novou čtvrť s dostatkem zelených ploch.

Dokončení aktuální šesté etapy je plánováno na prosinec 2021 a noví majitelé se mohou stěhovat v lednu následujícího roku.

Lokalita

Bytový komplex je situován v ulici U kasáren ve městě Pohořelice, 30 km jižně od Brna. V docházkové vzdálenosti vznikne v dohledné době kompletní občanská vybavenost. Připravuje se výstavba obchodů včetně supermarketu Lidl, mateřské školy, komunitního centra a dalších služeb. Samotné Pohořelice nabízí vynikající občanskou vybavenost.

Příležitost k relaxaci a aktivnímu odpočinku je poblíž Šumického potoka. Dětské hřiště a autobusová zastávka se nachází jen několik metrů od domů.

Výborné je dopravní spojení do okolních měst. Do Brna, Mikulova a Znojma lze dojet autem do půl hodiny. Spojení hromadnou dopravou trvá pouhých 45 minut.

Lokalita

U Kasáren, Pohořelice, Brno, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Rezidence Pohořelice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty