30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Pohořelice

V prodeji
Znojemská, Brno-venkov, Pohořelice

Detaily

 • ID:
  20996
 • Stav:
 • Developer:
  OSP s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Pohořelice
 • Lokalita:
  Brno-venkov
 • Byty k nastěhování od:
  2020
 • Počet bytů celkem:
  29
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

O projektu: Bydleli byste rádi v obci, ze které to budete mít blízko do Brna – ať už za prací, vzděláním, zdravím, anebo třeba jen na nákupy?

Vaše přání lze snadno splnit, a to díky developerskému projektu Rezidence Pohořelice. Tento projekt přináší do Pohořelic dobře promyšlený a propracovaný bytový komplex, jehož první etapa nabízí bytový dům (budova je cihlová, střecha sedlová, okna plastová)s 29 atraktivními byty, o dispozicích 1+kk až 4+kk; jsou mezi nimi byty loftové i luxusní mezonetové jednotky. Podlahová plocha se pohybuje od 25 – 89 m2. Většina bytů má balkony, některé terasy a ke všem náleží sklepy. K některým jednotkám patří dokonce i vlastní zahrádky.

Noví majitelé nemovitostí si mohou zakoupit parkovací místo na novém parkovišti. Kolem budovy bude i komunitní zahrada, kterou mohou využívat všichni obyvatelé domu. V současnosti mohou zájemci ještě ovlivnit výběr standardního vybavení bytů podle svých vlastních představ.

Dokončení prvního bytového domu Rezidence Pohořelice je naplánováno na konec března 2019, s nastěhováním nových majitelů se počítá k 1. 6. 2019. Developerem je společnost OSP, s.r.o.

Lokalita: Pohořelice jsou městečko, které se nachází 25 kilometrů jižně od Brna (24 km od Mikulova, 46 km od Břeclavi), patří pod okres Brno – venkov, katastrální území Pohořelice nad Jihlavou (řeka Jihlava obcí protéká). Žije tu kolem 5 tisíc obyvatel.

Rezidence Pohořelice je situována ve Znojemské ulici, v jihozápadní části obce. Bude přímo navazovat na původní zástavbu bytových i rodinných domů.

Město má velmi dobrou dopravní dostupnost do výše uvedených měst, především tedy do Brna. Obec sama má ale komplexní občanskou vybavenost - přináší svým obyvatelům množství obchodních, vzdělávacích a kulturních, zdravotnických, a dalších služeb; jsou zde i pracovní příležitosti.

Vzdělávání: Základní škola a mateřská škola Pohořelice, v blízkosti jsou také ZŠ a MŠ Pasohlávky; Základní umělecká škola; Zdravotnictví: poliklinika; Obchody: supermarket Tesco, prodejny Coop Jednota, několikery potraviny a smíšené zboží, textil a průmyslové zboží, a další;

Sport: fotbalový stadion, discgolf v městském parku, Pumptrack – bike park, rybaření na řece Jihlavě a na třech k obci přiléhajících rybnících; plavání v Aquaparku Moravia v Pasohlávkách a v tamním autokempu Merkur (vzdálenost 11 km), anebo rybaření a vodní sporty na Novomlýnských nádržích (11 – 20 km), a to všechno v překrásné vinařské oblasti a na nejteplejším území naší republiky.

Co si o projektu “Rezidence Pohořelice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty