04.07.2022

Rezidence Prosecká Vyhlídka: byl zahájen předprodej projektu

03.07.2022

Chybí stavební materiál a stavby se protahují. Ceny půjdou zase nahoru → článek

01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Přípotoční 35

Vyprodáno
Přípotoční 35, Vršovice, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu: Rekonstrukce domu z roku 1937, který je ukázkou řadové funkcionalistické pražské zástavby, to je nový developerský projekt Rezidence Přípotoční v Praze 10 – Vršovicích. Vzniká zde 20 nových bytů s plošnými výměrami od 20 do 80 m2 dále 5 ateliérů, 2 obchodní jednotky a 4 byty s terasami. Byty s dispozicemi od 1+kk až po 3+kk budou připraveny ve standardu shell & core, což znamená, že si je můžete upravit podle svých potřeb. Dům tak vytváří kombinaci genia loci prvorepublikové zástavby s využitím nejmodernějších současných trendů v bydlení. V objektu samozřejmě nebude chybět výtah. Plusem celého projektu je také spojení svou dvorů celého bloku dohromady. Díky tomu bude ve vnitrobloku vytvořen prostor pro relaxaci. Jako developer za ním stoj společnost PSN.

Lokalita: Optimální poloha, to velký bonus Rezidence Přípotoční, která se rodí v Přípotoční 35 v Praze 10 – Vršovicích. V blízkosti se totiž nacházejí tramvajové i autobusové zastávky, zároveň výjezd na Spořilov směrem na Jižní spojku a dálnici D1 je také nedaleko a stejně tak železniční stanice Nádraží Vršovice. Občanská vybavenost v okolí je vysoce nadstandardní, v okolí jsou školky, školy, sportoviště i obchodní centrum a nechybí ani dostatek zeleně v podobě Parku Grébovka.

Sport, Relax, příroda: Sportovní hala TJ Olymp, kde je možní si zahrát třeba volejbal, stojí 127 m od domu. Fotbalový stadion Slavie v Edenu stojí 1 km od budovy, další fotbalový stadion Bohemians-Dolíček se rozkládá ve vzdálenosti 678 m. Kdo rád plave, nadchne ho blízkost plaveckého stadionu v Edenu, vzdáleného jenom 1,6 km. Zimní stadion Hasa přivítá milovníky zimních sportů 1,4 km od bydliště. Příznivci tenisu se mohou těšit na tenisovou halu 1,4 km od obytného souboru. V okolí je i dost zeleně, na dlouhé procházky můžete vyrazit například do 1,3 km vzdálených Havlíčkových sadů, čili Grébovky. Blízko je i další rozsáhlý park Heroldovy sady – jenom 1,4 km.

Nákupy a služby: Jenom 117 m od domu se nalézá Tesco Expres. Pouhých 692 m se nalézá OC Eden, kde najdete hypermarket Tesco a řadu dalších obchodů. Velmi blízko, 461 m najdete také Úřad městské části Praha 2.

Vzdělávání: MŠ Magnitogorská má pro vaše ratolesti otevřeno 355 m daleko. 1,2 km od rezidence narazíte na ZŠ U Vršovického nádraží. Další ZŠ Vladivostocká má své sídlo 1,3 km od rezidence.

Kultura: Na divadelní představení se můžete vydat do 905 m vzdáleného Vršovického divadla MANA. Filmový svět nabídne Kino Pilotů, které sídlí 1,6 km daleko.

Zdravotnictví: Nejbližším zdravotnických zařízením se servisem praktických lékařů je 1 km vzdálená Poliklinika Vršovice.

Doprava: Téměř za rohem, pouze 103 m se nalézá zastávka autobusu Koh-i-noor, dále 253 m od domu můžete využít k cestování tramvajovou zastávku Koh-i-noor. V dosahu 1,2 km se nachází Nádraží Praha-Vršovice. 541 m je dlouhý výjezd na Vršovickou ulici, odkud můžete zamířit k Edenu a dál na ulici U Slavie, U vršovického hřbitova a ve n z města na Jižní spojku a D1, nebo naopak na Moskevskou a do centra.

Více info: www.pripotocni35.cz

Lokalita

Přípotoční 35, Vršovice, Praha 10

Co si o projektu “Rezidence Přípotoční 35” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty