04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Prokopské údolí

V prodeji
Velichovská, Praha 5, Stodůlky

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Stodůlky
 • Počet bytů celkem:
  4
 • Velikost jednotek:
  4+kk

O projektu

Projekt zahrnuje dva nové nízkoenergetické dvojdomy, celkem tedy 4 bytové jednotky vizuálně řešené v moderním stylu s minimalistickými geometrickými liniemi. Ke každému domu náleží garáž, venkovní parkovací stání a část oplocené zahrady. Na střeše domů je prostorná terasa. Dispozice bytových jednotek jsou 4+kk s rozlohou 120 metrů čtverečních.

 Lokalita

Nemovitost naleznete na ulici Velichovská v Praze 13. Jedná se o lokalitu na okraji města s plnou občanskou vybaveností v dosahu. V docházkové vzdálenosti jsou školy, restaurace, supermarkety, pošta, bankomat, zdravotnická zařízení, sportoviště, zastávky MHD, ale i nákupní centrum či zábavní park. Okolí je zároveň velmi bohaté na zeleň a prostor pro relaxaci. V bezprostřední blízkosti nemovitostí se rozkládá Park pod Malou Ohradou s psím hřištěm a na něj navazuje rozlehlý Centrální park se dvěma rybníky. Do centra města je možné dojet zhruba za půl hodiny. Z Prahy je dále skvělá dopravní dostupnost nejen napříč republikou, ale i okolními státy.

 

Lokalita

Velichovská, Praha 5, Stodůlky

Co si o projektu “Rezidence Prokopské údolí” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty