Rezidence Prusická

Aktualizováno: 10 května, 2015
Rezidence Prusická
Adresa Prusická, Strašnice, Praha 10
K nastěhování od říjen 2015 (vyprodáno)
Počet jednotek 9
Velikost jednotek 1+1 - 4+kk
Plocha (od - do) 35 - 103m2


O projektu:

Novostavba Rezidence Prusická stojí ve stejnojmenné ulici a to v městské části Strašnice, spadající pod Prahu 10. Jedná se o čtyřpodlažní vilu se sedmi novými byty o dispozicích 1+kk až 4+kk. Developerský projekt nabízí především atraktivní vzhled a moderní standardy, uspokojující ty nejvyšší nároky současného bydlení. Bytový dům Rezidence Prusická se také pyšní díky kvalitnímu zateplení a etážovému topení energetickým štítkem B, což ocení majitelé bytů především v topné sezoně, kdy jejich náklady na vytápění budou minimální. Samotný prodej sedmi nových bytů spustila realitní kancelář GENERATION 21, s.r.o. v polovině června 2015. Termín dokončení projektu - říjen 2015. V současné době je ve hře i poslední příležitost provedení různých úprav dle přání klientů v některých bytových jednotkách.

Byty:

Rezidence Prusická má v nabídce celkem sedm velikostně různých bytů. Nejmenší 1+kk s obytnou plochou 35m2, nacházející se ve čtvrtém podlaží, stojí cca 2 000 000,- Kč. Byty 2+kk mají podlahovou plochu 42m2 – 47m2 a jejich cena se pohybuje kolem 3 milionů. Dva byty 3+kk jsou velikostně velmi rozličné. Jedná se zde o celkově největší byt ve čtvrtém podlaží o ploše 102,8m2 a jeho cena převyšuje 4 000 000,- Kč. Oproti tomu druhý 3+kk, nacházející se v prvním podlaží, v podobě ateliéru, má velikost 56,2m2 za přibližně 2 000 000,- Kč. U dvou bytů 4+kk se uvádí rozměry 80,9m2 (kolem 4 500 000,- Kč) a 82m2. Rezidence Prusická tak nabízí celkově sedm bytových jednotek a dva ateliéry s anglickými dvorky, nacházející se v prvním podlaží. To vše ve vysokém standardu. Celkový komfort obyvatel novostavby dotváří nejen devět uzavřených parkovacích stání přímo v areálu rezidence, ale i možnost využití sklepních kójí pro uskladnění věcí. Novostavba nabízí i možnost využití uzavřené komorní zahrady se vzrostlou zelení. Ta je také k dispozici pro sezónní zahradní pikniky a grilování.

Lokalita:

Ulice Prusická v části Strašnice, spadající pod katastrální území Prahy 10, je považována za atraktivní lokalitu a to z několika důvodů. Má výbornou dopravní dostupnost do centra díky spojení na trase metra „A“ Skalka, v blízkosti tramvajových a autobusových linek, vynikající občanskou vybavenost a v těsném sousedství přírodu. V docházkové vzdálenosti se nachází obchodní centrum Tesco Skalka a Háčko. Pro filmové nadšence je v sousední Švehlově ulici multikino Cinema City. Pro rodiny s malými dětmi jsou zde školky a základní školy. Aktivním lidem jsou určeny k odpočinku areál Hostivařské přehrady, golfové hřiště Hostivař, sportovní centrum Hamr a síť upravených a udržovaných cyklostezek. Kochat se mohou i přírodními památkami Meandry Botiče. Projekt Rezidence Prusická tak nabízí lokalitu, která je v blízkosti centra a přitom leží v klidné vilové čtvrti s možností odpočinku a relaxace.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (51 hlasů, průměr: 4,60 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky