24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.11.2022

Složitá úloha developerů je v dnešní době ještě náročnější → článek

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Radimova

Vyprodáno
Radimova, Břevnov, Praha 6

Detaily

O projektu

O projektu: V lukrativní lokalitě pražského Břevnova vzniká zajímavý projekt Rezidence Radimova. Budou zde postaveny 3 bytové domy se sedmi až devíti podlažími. Projekt nabídne 68 bytových jednotek s dispozicemi 1kk až 5kk s balkony, lodžiemi, některé se zimními zahradami, v případě posledních podlaží s terasami s atraktivním výhledem na panorama Prahy.

Autorem projektu je architektonické studio Atelier 89, které navrhlo fasády s prosklenými nárožími a zábradlími na balkonech a terasách. To zajistí dostatek světla v interiérech a propojení s okolím. Tepelný komfort zajišťuje stínění z dřevěných lamel na jižní straně a předokenní žaluzie.

V rámci projektu bude zrenovována barokní kaplička, která se v místě nachází, stejně jako koryto potoka Brusnice a v severní části pozemku tak vznikne nový park. V přízemí domů se budou nacházet komerční prostory, v suterénu hromadné garáže pro rezidenty.

Developerem je společnost na Geosan Development, plán dokončení výstavby a kolaudace udává termín poloviny roku na 2023.

Lokalita: Projekt je umístěn v ulici na Radimova na na Břevnově na Praze 6, v oblíbené rezidenční lokalitě s bohatou historií, která si dodnes zachovává svou klidnou atmosféru. Jejími největšími výhodami jsou velmi dobrá občanská vybavenost včetně kvalitních vzdělávacích zařízení, sportovních center, služeb a obchodů, dobrá dostupnost do centra a množství zeleně v okolí.

Bytové domy budou vybudovány na břehu rybníka Vincentium v těsné blízkosti zámečku Kajetánka. Nedaleko se nachází několik rekreačních a sportovních lokalit jako je Obora Hvězda, Břevnovský klášter se zahradami, pěšky dostupné jsou ale i Hradčany.

Několik autobusových zastávek v blízkosti projektu zajišťuje spojení s linkou metra A (linky jezdí na stanice metra Petřiny, Dejvická a Nemocnice Motol). Lokalita má dobré spojení s pražským letištěm i s centrem města, Pražský okruh je dostupný v rámci 1 minuty.

Lokalita

Radimova, Břevnov, Praha 6

Co si o projektu “Rezidence Radimova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty