30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Výhledy Praha - projekt Rezidence Radlické výhledy

Vyprodáno
Lučištníků, Radlice, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: V těsné blízkosti metra i přírody plánuje Central Group výstavbu nového rezidenčního projektu s nádhernými výhledy na Prahu. Radlické výhledy nabídnou 6 viladomů jen 500 m od zastávky metra Radlická na Praze 5. Díky umístění na dosud nezastavěném pozemku přímo pod návrším Dívčí Hrady a naproti lesnatému úbočí hory Brabenec poskytnou atraktivní výhledy do zeleně a na město.

Domy jsou čtyřpodlažní celkem se 110 byty ve vysokém standardu. Ten zahrnuje podzemní parkování s možností napojení nabíječek pro elektromobily doplněné parkovacími místy i před domem.
Velikosti dispozic se pohybují od 1kk po 4kk a jsou rozšířeny o balkony, lodžie a terasy. Interiéry jsou propojeny s okolním prostředím díky velkoplošným posuvným eurooknům a nechybí jim proto vzdušnost ani dostatek světla. Domy jsou energeticky úsporně a pro zajištění tepelného komfortu využívají klimatizaci, předokenní žaluzie a podlahové vytápění.
Fasády jsou provedeny v kombinaci skla, neutrálních tónů, dřevěných panelů a kamenného obložení a výrazově tak ladí s okolní přírodou.

Central Group je jedním z největších českých rezidenčních developerů, aktuálně nabízí i několik dalších podobných projektů včetně Harfa Design Residence, Zahrad Bohdalec nebo Park Zličín. K nastěhování budou Radlické výhledy k dispozici v únoru 2023. Byty jsou již nabízeny k prodeji a výstavba bude zahájena v dubnu 2021.

Lokalita: Projekt Rezidence Radlické výhledy je umístěn v Praze 5 – Radlice na pozemek ohraničený ulicí Lučištníků, Výmolova a Nad Konvářkou, na jižní straně sousedí se stávající vilovou zástavbou.

Metro B - Radlická je vzdáleno pouze 500 m, přibližně 5 minut chůze. Centrum města je tak dostupné za 10 minut. Přímo u domů je navíc autobusová zastávka.
V okolí Radlické, tedy v pěší dostupnosti, je k dispozici široká nabídka občanské vybavenosti. Nechybí základní a mateřské školy včetně mezinárodních, sportovní komplex s plaveckým bazénem, tenisovými kurty, fitness a wellness, pošta, dětská hřiště nebo zdravotnická zařízení.

Poloha přímo pod Dívčími hrady, které jsou součástí přírodního komplexu parku Prokopské a Dalejské údolí, je ideální z hlediska dostupnosti přírody. K dispozici je zde mnoho pěších a cyklistických tras v přírodním prostředí a výhledy přes Vltavu na město.

Lokalita

Lučištníků, Radlice, Praha 5

Co si o projektu “Výhledy Praha - projekt Rezidence Radlické výhledy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty