07.06.2023

Rezidence Prokopský potok: v prodeji jsou byty na Stodůlkách

04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Rajská zahrada II

Vyprodáno
Dobrovolného, Černý Most, Praha 9

Detaily

 • ID:
  6231
 • Stav:
 • Developer:
  LIPNICKÁ REALITNÍ, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Černý Most
 • Byty k nastěhování od:
  2018 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  91 - 121 m2
 • Počet bytů celkem:
  450
 • Velikost jednotek:
  3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  5.996.220 Kč - 6.490.541 Kč

O projektu

O projektu Rezidence Rajská zahrada – Čihadla II: Příjemné bydlení v blízkosti zeleně nabízí další etapa developerského projektu Rajská zahrada-Čihadla II, konkrétně sekce C, která se nachází v ulici Dobrovolného na Praze 9, ve správním obvodě Praha 14-Černý Most. Charakterem jde o menší nový dům se čtyřmi nadzemními a jedním podzemním podlažím, uvnitř bude celkem 8 bytů. V rámci celého projektu Čihadla již bylo vybudováno přes 300 bytů. Výhodou je skutečnost, že nový dům je umístěný samostatně. Prodej nových bytů byl zahájen v únoru 2017, dokončení novostavby se plánuje na konec listopadu 2017. K nastěhování bude obytný komplex v polovině ledna 2018. Developerem a také prodejcem je společnost Lipnická realitní, s.r.o.

Byty: Plošné dispozice nových bytů rezidenčního areálu Rajská zahrada-Čihadla II, sekce C se pohybují od 1+kk do 3+kk. Podlahová plocha bytů činí od 30,96 m2 do 66,30 m2. Byty v prvním nadzemním podlaží novostavby mají k dispozici předzahrádky, byty ve 4. nadzemním podlaží terasy. K ostatním bytům vždy náleží balkon. Každý byt má rovněž v podzemním podlaží sklepní kóji, k většině bytů náleží podzemní garážové stání. V podzemním podlaží mohou obyvatelé domu využít kočárkárnu pro umístění kočárků a dále úklidovou komoru. Ceny získáte na požádání u prodejce. V oblasti standardů jde o objekt s železobetonovými stropy a plochou střechou opatřenou plastovou fólií. Vnitřní omítky jsou sádrové, podlahy plovoucí laminátové, okna plastová, dveře foliované.

Lokalita: Umístění developerského projektu Rajská zahrada-Čihadla II, sekce C je velice výhodné, bytový komplex se nachází v ulici Dobrovolného na Praze 9 ve správním obvodě Praha 14-Černý Most. Ke stanici metra Rajská zahrada na lince B je docházková vzdálenost pouhých pět minut. Dvě minuty je od domu stanice autobusů číslo 141, 223, 224, linka číslo 223 zajíždí k Depu Hostivař, konečné metra trasy A, linka číslo 224 na Černý Most ke konečné linky metra B. Pro automobilisty je velkou předností napojení na dálnici D11 směrem na Hradec Králové a dále na rychlostní silnice na Mladou Boleslav. Velice dobře se odsud za cca 5 minut dá dostat na vnější městský okruh Jižní spojku. Kulturní vyžití obstará například Městská knihovna, na jejíž pobočku narazíte v ulici Generála Janouška. Jinak ale budete muset za kulturou do centra Prahy, což je cca 15 minut autem. Nejblíže je Divadlo Horní Počernice ve Votuzské ulici, dosažitelné autem za 12 minut, autobusem číslo 141 potom za 19 minut. Doslova za domem budou obyvatelé mít zeleň, protože nový dům se staví na okraji Přírodního parku Klánovice-Čihadla. Jedná se o největší pražský přírodní park o celkové rozloze 2222,8 ha, většinu tvoří lesní porost. Najdete zde pěšinky, cesty, cyklotrasy i naučnou stezku. V ulici Bratří Venclíků 10 minut chůze najdete Tenisovou halu Rajská zahrada, hned vedle ní se nalézá také Spectrum Praha Softball, hala určená na softball. 10 minut jízdy autem narazíte na Golf Resort Black Bridge v ulici Národních hrdinů. Jenom 10 minut jízdy autobusem číslo 141 a jste v Plaveckém a sportovním areálu Hloubětín na Hloubětínské ulici. Přibližně 12 minut pěší chůze od Dobrovolného ulice leží přírodní koupaliště Kyjský rybník. Jenom tři minuty od domu se v ulici Generála Janouška nachází mateřská škola Sluníčko, ve stejné ulici je také základní škola, jež má generála Janouška i ve svém názvu. Od domu se k ní dopravíte za 7 minut. V dosahu jsou také nákupní možnosti. V docházkové vzdálenosti 10 minut pěšky najdete supermarket obchodního řetězce Albert, sedm minut autem nebo autobusem číslo 141 nebo 223 se nalézá Obchodní centrum Černý Most, kde jsou obchodu jako Makro, Hornbach, IKEA. Najdete zde rovněž nejbližší multikino a také fitness centrum. Ze zdravotnických zařízení je nejblíže Poliklinika Prosek v Lovosické ulici.

O projektu Rezidence Rajská zahrada I: Na počátku roku 2014 bude dokončen developerský projekt Rezidence Rajská zahrada nacházející se v Praze 9 - Kyje. Autorem projektu je developerská společnost Frnkostav CZ, s.r.o.. Rezidence Rajská zahrada představuje bytový komplex o třech nadzemních podlažích. Novostavba zahrnuje 9 bytových jednotek, halovou garáž, sklepní kóje a kočárkárnu/kolárnu situovanou v suterénu. Díky výtahu, který zajišťuje bezbariérový přístup, se dostanete z podzemních garáží do všech pater a bytových jednotek. Novostavba je vyzděna cihelnými bloky a zateplena nadstandardní tepelně izolační konstrukcí. Bydlení v Rezidenci Rajská Zahrada poskytuje úsporu nákladů na provoz a příjemné sousedské prostředí, a to díky tepelné izolaci a malému množství bytů. Nové byty budou k nastěhování od května 2014.

Byty: Rezidence Rajská zahrada nabízí 9 nových bytů o dispozicích 3+kk. Užitná plocha bytů činí 90,67 m2 až 120,75 m2. Ke všem bytům patří prostorný balkon či vlastní předzahrádka. Byty mají vlastní plynové kombinované kotle Geminox, každá domácnost si tak ovlivňuje své výdaje na vytápění a ohřev TUV. Byty jsou koncipované jako „holobyty“, tedy byty před dokončením. Již v základní ceně je zahnuto nadstandardní vybavení, např. dřevěné podlahy, designové obklady a dlažby či moderní sanita. Při řešení dispozic bylo myšleno i na spíž na potraviny či druhou toaletu. Byty jsou připraveny i na zabudování vířivé vany nebo bidetového prkénka. Vše je přizpůsobeno přáním klienta, který má možnost využít klientských změn. V rámci klientských změn vám s výběrem vybavení a dispozičními úpravami pomůžou odborníci.

Lokalita: Bytový dům Rezidence Rajská zahrada se nachází v Praze 9, v ulici Svatojánská, která je velmi tichým a klidným místem, přesto nabízí veškerou občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti najdete obchody, restaurace, také mateřskou i základní školu či polikliniku. Nedaleko se také nachází několik nákupních a zábavních center, např. Černý most, Hloubětín a Rajská zahrada. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusy městské hromadné dopravy, v okolí novostavby je umístěno několik autobusových zastávek.

Lokalita

Dobrovolného, Černý Most, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence Rajská zahrada II” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty