04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Sacre Coeur 2

Vyprodáno
Holečkova, Hřebenky, Praha 5

Detaily

 • ID:
  983
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Hřebenky
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  33 - 380 m2
 • Počet bytů celkem:
  85
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 6+kk
 • Cena bytů (od - do):
  cena na vyžádání

O projektu

O projektu: Novostavba Sacre Coeur 2 jsou naprosto jedinečným projektem na Praze 5-Hřebenky , který nabízí kvalitní nové byty zcela srovnatelné s těmi zahraničními. Sacre Coeur 2 splňuje veškeré nejvyšší požadavky na luxusní bydlení. Byty jsou zde moderní, nadčasové a vzdušné. Projekt klade důraz na zachování klidu a ochranu vašeho soukromí. Rezidence Sacre Coeur 2 je jedinečná i pro svou dispozici a umístění v prostředí. Co by kamenem dohodil, to máte odtud na Petřín, na Pražský hrad anebo ne Malou Stranu. Celkem zde máte k dispozici na 72 různě velikých apartmánů (o velikosti 1+kk – 6+kk), 8 loftů a 5 penthausů. Byty zde naleznete o ploše od 33 m2 – 165m2. Střešní vily zde naleznete o velikosti 190 – 380 m2.

Byty: Developerský projekt Sacre Coeur 2 nabízí téměř vše, nač si jen pomyslíte. Zdejší byty vám poskytují naprosto nevídaný výhled na celou Prahu. Každý byt má prostor pro šatnu anebo alespoň šatní skříň. Součástí bytů je také technická místnost pro umístění pračky se sušičkou a regálového systému. Zdejší bydlení je rozděleno do dvou zón (obývacích a privátních), přičemž každá zóna má svou privátní toaletu s umyvadlem. Ložnice a dětské pokoje jsou umístěny v privátní zóně. Byty s dispozicí 3+kk a více, mají obvykle také dvě koupelny (jednu přímo u ložnice). Nezbytnou součástí jsou balkony, terasy a zahrádky. Třešinkou na dortu je pak 24 hodinová non stop služba majordoma, který se v případě potřeby postará také o běžné denní nákupy, pohlídání dětí, venčení čtyřnohých miláčků a podobně. Součástí rezidence je také 109 podzemních parkovacích míst a 19 venkovních parkovacích míst. K dispozici zde máte také i sklepní kóje. Cena bytů se samozřejmě odvíjí od jejich velikosti a vybavenosti. Byt 1+kk o velikosti 33 m2 se zde prodává za 2 890 000 korun a byt 5+kk o velikosti 165 m2 vás vyjde na 18 190 000 korun.

Lokalita: Polyfunkční areál Sacre Couer naleznete ve svahu rezidenční čtvrti Hřebenka, Praha 5 v ulici Holečkova, hned vedle Kinských zahrad, jen pár minut od Petřína, Pražského hradu a Malé Strany. Bydlení je tedy v bezprostřední blízkosti centra, nedaleko malostranského Újezdu i Smíchovského Anděla. Odpočívat zde můžete nejen do Kinských zahrad, ale také i na Bertramku anebo do nedaleké kavárny, kterou naleznete jen pár kroků od domu. Nedaleko rezidence se také nachází i nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov.

Aktuality

Poloha na Google mapách 05.01.2015

Pokračující práce na rezidenčním projektu dokumentuje také další krok v prezentování stavby. Pátého ledna letošního roku společnost zanesla polohu rezidenčního objektu Sacre Coeur 2 do Google Maps. Luxusní rezidenční bydlení, které se nalézá jen pár kroků od Malé Strany a centra Anděl, na mapách symbolizuje půdorys ve tvaru podkovy.

Předvánoční setkání v Rezidenci Sacre Coeur 19.12.2014

Společnost SATPO je nejen spolehlivým partnerem pro bydlení a developerské projekty, ale o své klienty se umí také starat. V úspěšné Rezidenci Sacre Coeur uspořádala 16. prosince 2014 předvánoční setkání. Rezidenti i pozvaní hosté zde mohli degustovat francouzská vína, čokoládové lanýže a vánoční delikatesy. Sváteční atmosféru dokreslovala příjemná hudba spolu s vůní svařeného vína a punče. Pro nejmenší návštěvníky společnost připravila zábavný program, který se skládal z malování perníčků a tvorby vánočních ozdob. Akci podpořili také partneři přizvaní společností SATPO, mezi které patřily značky jako Balóndekor, Dobrá vína, Choice nebo Unique Concept.

Czech Real Estate Awards 2014 04.11.2014

Za svou činnost sklízí společnost SATPO zasloužené úspěchy. Poslední z nich si připsala v rámci Realitního kongresu 2014 3. ledna 2014, když v soutěži Czech Real Estate Award 2014 prezentovala projekt Rezidence Sacre Coeur 2. Za ten byla oceněna hned ve dvou kategoriích, když získala CENU ODBORNÉ POROTY a CENU VEŘEJNOSTI v regionu Praha 5. Cílem soutěže je prezentovat a ocenit nejlepší české developerské projekty v rámci určitého regionu a společnost ziskem těchto dvou ocenění zakončila svých dvacet let na českém trhu. Mezi další úspěšné projekty společnosti patří rezidence Královská vyhlídka v Karlových Varech či rezidence Jeseniova zasazená do historického centra Prahy.

Sacre Coeur 2 zahájil nadzemní konstrukční práce 01.10.2014

Hodně aktivní měsíce má za sebou společnost SATPO. Po úspěšném projektu s názvem Sacre Coeur se rozhodla pokračovat v podobném trendu a navázala projektem s označením Sacre Coeur 2. Rezidence se rozkládá nad Strahovským tunelem a k 1. lednu roku 2014 společnost zahájila nadzemní práce na projektu. Dokladem toho je také přítomnost jeřábu s pevnou věží a otočným výložníkem a protivýložníkem. Jeřáb je pojízdný na dráze o rozchodu kolejí 6 metrů. Na stavbě podle plánů zůstane několik měsíců.

Lokalita

Holečkova, Hřebenky, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence Sacre Coeur 2” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty