Rezidence Sadová

Aktualizováno: 8 července, 2020
Rezidence Sadová
Adresa Sadová, Zlín, Zlínský kraj
K nastěhování od 3Q/2022
Počet jednotek 50
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer SMO Holding a.s.


O projektu:

V centru krajského města Zlína probíhá výstavba bytového domu s názvem Rezidence Sadová. V těsné blízkosti městského parku vzniknou přestavbou stávajícího domu dva bytové domy spojené do tvaru T, které nabídnou celkem 50 bytových jednotek s dispozicemi od 1kk po 4kk. 6 bytů je řešeno jako mezonety.

V části orientované do ulice se nachází jižně orientované byty s výhledem do klidné rezidenční ulice lemované stromořadím, druhá část domu nabízí byty orientované na východ a západ a s větším soukromím výhledů do vnitrobloku.

Návrh domu navazuje na funkcionalistickou tradici města, fasáda je otevřena velkými okny, terasami a balkony, které k bytům náleží. Parkování je zajištěno přímo v areálu.

Developerem je společnost SMO Holding, která na návrhu spolupracovala se zlínskou společností Formica. Dokončení výstavby je plánováno na červen 2022 a k nastěhování budou byty k dispozici od července téhož roku.

Lokalita:

Rezidence Sadová se nachází v ulici Sadová v těsné blízkosti revitalizovaného parku Komenského. Jedná se o lokalitu v centru Zlína, krajského města Zlínského kraje. Centrum města nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně škol, školek, univerzity, kultury i velké škály obchodů a služeb.

Velkou výhodou projektu je umístění v části města plné zeleně, do které jsou orientovány terasy a balkony, které bytům náleží.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 hlasů, průměr: 3,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky