30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Silver Port

Vyprodáno
Počernická / Nad Vodovodem, Strašnice, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu: Rezidence Silver Port navazuje na mnoho úspěšně realizovaných projektů, za nimiž stojí společnost JRD. Z nejnovějších stojí za zmínku kupříkladu bytový dům s komerčními prostory Zelená Libuš, který byl nedávno zkolaudován, či Rezidence Červený dvůr, do níž se noví obyvatelé právě stěhují a která stojí mimochodem ve stejné čtvrti jako „Silver Port“, tedy ve Strašnicích. Pozemek, na němž Rezidence Silver Port vyroste, je zcela v souladu s ekologickým přístupem společnosti JRD plochou v minulosti již zastavěnou a nejedná se tedy o tzv. „zelenou louku“. Konkrétně jde o místo bývalého sídla České námořní plavby, což bylo ostatně inspirací pro název celého projektu.

Vyrostou zde 4 nízkoenergetické domy o pěti podlažích, které pojmou celkem na 70 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 5+kk a podlahové ploše od 31 do 119 m2. Každý z bytů bude disponovat vlastním sklepem, lodžií nebo terasou a k některým bude náležet i zahrádka. Parkování zajistí podzemní garáže. Kola nebo kočárky bude samozřejmě možné uschovat ve společných prostorách vybudovaných právě k těmto účelům.

Kolaudace je plánována na duben 2022 a předání bytů novým vlastníkům pak na říjen téhož roku.

Lokalita: Rezidence Silver Port nacházet ve Strašnicích, na Praze 10. Konkrétně půjde o prostor mezi ulicí Nad Vodovodem a ulicí Počernickou. Pro nejbližší okolí je charakteristická plná občanská vybavenost.
Škola, školka, restaurace a obchody, hojně využívaný sportovní areál TJ Bohemians nebo třeba Malešický park určený k odpočinku. A nejen to. V bezprostřední blízkosti postupně vzniká skutečně rozlehlá obchodní zóna (cca 1700 m2), která atraktivitu této lokality nepochybně ještě zvýší. Opomenout nelze ani fitcentrum Form Factory, sportovní centrum Hector nebo obchodní centrum Atrium Flora. Snadná dostupnost MHD je tu samozřejmostí. Zastávky tramvají a stanice metra A Želivského se totiž nalézají jen několik minut pěší chůze a autobus pak staví přímo v místě budoucí rezidence.

Lokalita

Počernická / Nad Vodovodem, Strašnice, Praha 10

Co si o projektu “Rezidence Silver Port” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty