Developerský projekt Rezidence Šimáčkova 13

V prodeji
Šimáčkova, Holešovice, Praha 7

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 7
 • Lokalita:
  Holešovice
 • Byty k nastěhování od:
  ihned
 • Počet bytů celkem:
  21
 • Velikost jednotek:
  2+kk – 3+kk

O projektu

V jedné z nejatraktivnějších částí hlavního města Praze – Holešovicích byla dokončena rekonstrukce neoklasicistního činžovního domu z 19. století – Rezidence Šimáčkova. Jedná se o nadstandardní rezidenční projekt situovaný v bezprostřední blízkosti parku Stromovka a Letenských sadů.

Rezidence nabídne 21 luxusních bytových jednotek s dispozicí 2+kk – 3+kk vybavených klimatizací. Samozřejmostí jsou kvalitní dřevěné podlahy a nadstandartní sanitární prvky. K některým bytům patří vlastní parkovací stání formou moderního zakládacího systému. Součástí domu v luxusně provedených společných prostorách je recepce, panoramatický výtah přístupný přímo ze dvora a centrální plynová kotelna, která zajistí termický komfort.

Lokalita:

Rezidence je situována v centru metropole v ulici Šimáčkova 13 v Praze 7 – Holešovicích. Díky skvělé poloze jsou byty nejen místem pro příjemné bydlení, ale také velice výhodnou investicí. V místě se nachází kompletní občanská vybavenost: kavárny, restaurace, cukrárny, lékárna a hudební klub. Do obchodního centra Stromovka je to procházkou pouhých 300 metrů.

Park Stromovka se nachází v docházkové vzdálenosti 5 minut a během 15 minut lze dojít do parku v Letenských sadech.

Zastávka městské dopravy se nachází 300 metrů od domu.

Lokalita

Šimáčkova, Holešovice, Praha 7

Co si o projektu “Rezidence Šimáčkova 13” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty