Developerský projekt Rezidence Slovanka

V prodeji
Hlubočepská, Hlubočepy, Praha 5

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Hlubočepy
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2021
 • Počet bytů celkem:
  7
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

V bezprostřední blízkosti přírodního parku Prokopské údolí v Praze – Hlubočepech vzniká v budově barokního zámečku z 18. století bytový projekt Rezidence Slovanka. Rekonstrukci historického objektu provádí developerská společnost PSN s.r.o.

Zámeček Slovanka, nyní čtyřpatrový rezidenční dům s památkovou hodnotou, nabízí sedm bytů s dispozicí 1+kk až 4+kk. Historický ráz budovy zvýrazňuje fasáda s elegantními lemy, reliéfy a medailonky. Součástí projektu je relaxační zóna v romantickém parku s terasami.

Dokončení projektu je plánováno na březen 2021 a noví majitelé se mohou stěhovat v květnu.

Lokalita:

Rezidence Slovanka je situována v ulici Hlubočepská 17/6, Praha 5 – Hlubočepy. Jedná se o klidnou oblast s výbornou dostupností do centra metropole a zároveň v blízkosti přírody. Hlubočepy si stále zachovávají osobitou atmosféru venkovské obce zasazené do krajiny plné skalisek a kopců.

V místě se nachází veškerá občanská vybavenost jako jsou kavárny, restaurace, nákupní centrum Nový Smíchov a mateřská i základní škola.

Příležitosti pro aktivní odpočinek a relaxaci jsou v blízkém přírodním parku Prokopské údolí.

Dopravní spojení s centrem zajišťuje městská doprava – v blízkosti zámečku Slovanka se nachází autobusové zastávky Michnovka a Na Srpečku, tramvajová a autobusová zastávka Hlubočepy a železniční stanice Praha-Hlubočepy. Autem se lze dostat do centra Hlubočepskou ulicí, která je napojená na Barrandovskou radiálu.

Lokalita

Hlubočepská, Hlubočepy, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence Slovanka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty